Carnival Games: In Action! (Carnival Games: Monkey See, Monkey Do!) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Gamedile.pl

#

Carnival Games: In Action!

360 | Producent: Cat Daddy Games | Wydawca: 2K Games
Znana także jako Carnival Games: Monkey See, Monkey Do!.
Opis gry
Carnival Games: In Action! to zaprojektowana z myślą o konsoli Xbox 360 z kontrolerem ruchu Kinect gra, tak właściwie będąca zestawem minigier. Kontynuuje ona popularną zwłaszcza wśród najmłodszych serię produkcji do tej pory wydawaną na konsoli Nintendo Wii.

Mechanika rozgrywkiCarnival Games: In Action! angażuje nas do ruszania naszym ciałem w różnym celu, zależnym przede wszystkim od mini-gry, w którą aktualnie gramy. Możemy między innymi kręcić swoim ciałem w teście wypadkowym, zbuerać monety rękoma przy zjeździe kolejka górską, czy też sprawdzić własne siły w uderzeniu młotem. Nie zabraknie śmiesznych wyścigów i innego rodzaju konkurencji kojarzonymi czy to z cyrkiem, czy zwykłym wesołym miasteczkiem.

Ważną częścią rywalizacji w grze jest pięcie się w górę w rankingach wyników. Dla osób lubiących personalizację znalazła się z kolei opcja dopasowywania wyglądu postaci, którymi tu kierujemy do własnych potrzeb.

Warstwa technicznaZ uwagi na fakt, że całość powstała również z myślą o najmłodszych, jej oprawa audiowizualna utrzymuje pozytywną atmosferę. Szata graficzna jest niezwykle barwna i kolorowa, a całość ma tworzyć klimat rodem z parku rozrywki.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 05 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

Lokalnie:1-2 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, split screen, wspólny ekran
Sieciowo:brak trybu sieciowego
Gra

Carnival Games: In Action!

  • Platformy: 360
  • Gatunek: Zręcznościowa
  • Producent: Cat Daddy Games
  • Wydawca: 2K Games
  • Dystrybutor PL: Cenega
  • Wsparcie dla: Kinect

Wydania gry

już wydane
# 15 kwietnia 2011 360
# 15 kwietnia 2011 360

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360