Gamedile.pl

#

Injustice: Gods Among Us

PC360PS3PSVWii UPS4 | Producent: NetherRealm Studios | Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
Opis gry
Injustice: Gods Among Us to zupełnie nowa bijatyka stworzona przez studio NetherRealm, autorstwa którego Mortal Kombat zyskało wielką popularność na całym świecie. Opisywana produkcja w dużym stopniu przypomina MK, jeżeli chodzi o mechanikę rozgrywki. Różnica widoczna jest przede wszystkim w bohaterach - Injustice umożliwi nam wcielenie się w bohaterów znanych z kart komiksów i ekranów kin, pochodzących z uniwersum DC.

Tak oto wcielić się nam przyjdzie zarówno w superbohaterów, takich jak Superman, Batman, Wonder Woman czy Flash, ale także w oprychów, jak na przykład Joker czy Solomon Grundy. Każda z tych postaci posiada naturalnie bogaty wachlarz umiejętności możliwy do wykorzystania podczas pojedynków. W tle pomiędzy kolejnymi walkami jesteśmy w stanie poznać fabułę produkcji, przedstawiająca proces przemiany superbohaterów w superzłoczyńców, którzy poczynają walczyć ze sobą na śmierć i życie i likwidować wszystko, co stanie nim na drodze. Niezależnie, czy będzie to niewinny człowiek czy inna istota żywa.

Jedną z głównych zmian w mechanice gry (w porównaniu z grą Mortal Kombat) jest wprowadzenie przycisku odpowiedzialnego za interakcję z otoczeniem. Po wciśnięciu owego przycisku kierowana przez nas postać jest w stanie podnosić elementy środowiska czy leżące na ziemi rzeczy i wykorzystywać ich jako broń w walce. Ponadto podczas rozgrywki będziemy mogli przemieszczać się pomiędzy różnymi obszarami areny walki, czyli przeskakiwać z ekranu na ekran, co zostało już zastosowane w grze Mortal Kombat vs. DC Universe.

Zachwycająca w grze jest jej oprawa audiowizualna. Ścieżka dźwiękowa nadaje klimatu całości, a niesamowicie szczegółowa trójwymiarowa oprawa graficzna sprawia, iż gra jest utrzymana na niesamowicie wysokim poziomie. Walki są bardzo efektowne, głównie ze względu na imponujące efekty specjalne.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 04 czerwca 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

Lokalnie:1-2 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
Sieciowo:2-8 graczy, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Bohaterowie gry
Gra

Injustice: Gods Among Us

  • Platformy: PC360PS3PSVWii UPS4
  • Gatunek: Bijatyka» Bijatyka» Gra akcji
  • Producent: NetherRealm Studios
  • Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Dystrybutor PL: Cenega Poland
  • Tematy Superbohaterowie
  • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna
  • Perspektywa: Z boku
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 16 kwietnia 2013 360PS3Wii U
# 19 kwietnia 2013 360PS3
# 12 listopada 2013 PC360PS3PSVPS4
# 29 listopada 2013 PC360PS3PSVPS4