Gamedile.pl

Hellblade: Senua's Sacrifice ze wsparciem dla PS4 Pro

Wolicie rozdzielczość czy FPSy?
napisał Krzysiek Kałuziński, 29 lipca 2017 o 14:04| #Ninja Theory


Już 8 sierpnia na rynku zadebiutuje Hellblade: Senua Sacrifice, którą studio Ninja Theory zapowiada jako tytuł niezależny, nienależący do grupy AAA. Autorzy takich produkcji jak Heavenly Sword i DmC: Devil May Cry tym razem zapowiedzieli, iż gra otrzyma wsparcie dla Playstation 4 Pro. Na najnowszej konsoli od Sony zagramy w jednych z dwóch trybów: jeden będzie gwarantował wysoką rozdzielczość, drugi 60 klatek na sekundę. Dla porównania, właściciele komputerów osobistych mogą liczyć na 4K oraz w pełni odblokowany framerate.

Hellblade: Senua Sacrifie będzie można nabyć w cenie ok. 125 zł dla Playstation (na PS Store) i na PC (GOG). Za 30 euro nabędziemy ją na Steamie.

Zwiastun Hellblade: Senua Sacrifice


Główną bohaterką gry jest tytułowa Senua, celtycka wojowniczka, która podąży do piekła z wierzeń wikingów za swoim ukochanym. Zmierzy się więc z potworami z mitologii, a także z postępującą u siebie schizofrenią. Rozgrywka ukazana zostanie w grze w trybie TPP, a oprócz walki duży nacisk twórcy położyli również na eksplorację. Hellblade oparte zostało na silniku Unreal Engine 4.