Gamedile.pl

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom z trybem rozgrywki wieloosobowej

Kontynuacja popularnej serii zaoferuje możliwość gry wieloosobowej.
napisał Paweł Ryszka, 16 czerwca 2017 o 11:12| #E3 2017 #Trailer #Bandai Namco #Level-5
Jak potwierdził szef studia Level-5, Akihiro Hino w najnowszym wywiadzie, który ujrzał światło dzienne dzięki firmie Bandai Namco, w grze Ni no Kuni II: Revenant Kingdom znajdzie się miejsce dla trybu rozgrywki wieloosobowej. Choć nie wiadomo jeszcze dokładnie, na czym będzie on polegał, pewne jest, że będzie wykorzystywał Internet.

Jak wynika z dalszej części wywiadu, gra zaprezentuje zupełnie inną historię, która nie będzie miała nic wspólnego z pierwszą częścią. Ze względu na to nie będzie konieczne zapoznanie się z pierwowzorem celem czerpania pełni rozrywki z sequela. Mężczyzna nie mógł potwierdzić, czy powrócą tutaj postaci z „jedynki”, jednak wspomniał, że w grze pojawi się mnóstwo innych ciekawych bohaterów. Mechanika walki zostanie tutaj znacznie ulepszona. Na konkrety będziemy jednak musieli jeszcze poczekać.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom trafi do sprzedaży już 10 listopada. Pojawi się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4. Pełny wywiad z Hino wraz z napisami w języku angielskim można obejrzeć poniżej.