Logowaniezarejestruj się


zapomniałem hasła
Orphan - klimatyczna platformówka szuka wsparcia

· 04/02/2015 23:54
Ciekawie prezentująca się platformówka Orphan właśnie zadebiutowała na łamach serwisu crowdfundingowego Kickstarter z nadzieją pozyskania od graczy funduszów, które umożliwią jej powstanie. Autorzy potrzebują 32 tysięcy dolarów na ten cel, przy czym nie zamierzają na tym poprzestać. Dodatkowe cztery tysiące dolarów dadzą grze możliwość trafienia na platformę PlayStation 4.Akcja gry Orphan przeniesie nas do rejonu Appalachii, gdzie będziemy świadkami apokalipsy. Na ziemię najechali bowiem przybysze z kosmosu - prawdopodobnie jedynym ocalałym z ich ataku jest ośmioletni chłopiec. W noc po inwazji musi przedzierać się przez lasy, góry i rozległe pola, by uniknąć śmierci z rąk kosmitów. Całość będzie wykonana w pięknej dwuwymiarowej szacie graficznej, a atmosferę będzie również tworzyć klimatyczna oprawa dźwiękowa.
#PC #PlayStation 4 #Kickstarter
napisał Paweł Ryszka, 04 lutego 2015 o 23:54
O autorze
#
Paweł Ryszka jest wielbicielem gier przygodowych, lecz często zdarza mu się również sięgnąć po tytuły z innych gatunków - wtedy jednak preferuje zabawę "z kimś", najlepiej przy jednym pececie.

Ostatnie komentarze

Obecnie nikt nie zdecydował się na skomentowanie materiału. Badź pierwszy, zarejestruj się lub zaloguj i dodaj komentarz.