Gamedile.pl

#

Sebastien Loeb Rally Evo

PCPS4XO | Producent: Milestone | Wydawca: Milestone, CDP
Znana także jako Sébastien Loeb Rally Evo.
Opis gry
Sébastien Loeb Rally Evo to stworzona z myślą o komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji (PlayStation 4 i Xbox One) gra wyścigowa firmowana nazwiskiem Sebastiena Loeba - dziewięciokrotnego rajdowego mistrza świata. Stawiająca na realizm, powstała w specjalizującym się w gatunku włoskim studiu deweloperskim Milestone, znanym między innymi z serii MXGP oraz MotoGP.

Mechanika rozgrywkiSébastien Loeb Rally Evo jest często określane mianem symulatora wyścigów off-roadowych - przyczyniło się to również do rozgrywki, która ma na celu jak najbardziej autentyczne oddanie uczuć wynikających z jazdy po ciężkim terenie. W grze wcielamy się w postać początkującego kierowcy rajdowego, członka zespołu Sebastiena Loeba, który stara się zwrócić uwagę swojego mistrza. Razem z nim będziemy musieli brać udział w kolejnych turniejach o coraz większym stopniu trudności i prestiżu, starając się wspinać po kolejnych szczeblach kariery.

Całość oferuje przede wszystkim tryb kariery, który został podzielony na wiele różnych modułów zabawy, dzięki czemu jest ona zróżnicowana i nie nudzi się. W grze przejmujemy kontrolę nad jednym z kilkudziesięciu aut - każde z nich znane jest z rzeczywistości - albo z czasów współczesnych, albo też z historii rajdowej. Autorzy oddali nam tutaj również do dyspozycji możliwość ich częściowej modyfikacji, przede wszystkim pod kątem kosmetyki. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by zmienić kolor karoserii, tablice rejestracyjne czy też inne elementy składowe swojego samochodu.

Naturalnie rzecz biorąc obok trybu kampanii istnieje tu możliwość wzięcia udziału w pojedynczym wyścigu, niebędącym częścią turnieju. Jest też opcja zabawy wieloosobowej przez Internet.

Warstwa technicznaAutorzy gry postawili w niej przede wszystkim na realizm, co ma swoje odbicie w oprawie audiowizualnej. Całość bazuje na autorskim silniku, który został dopasowany do potrzeb tytułu i ma za zadanie jak najbardziej autentycznie odwzorowywać warunki panujące w off-roadzie. W związku z tym samochody tutaj brudzą się wraz z czasem, a każdemu przejazdowi piaszczystymi drogami towarzyszą wzbijające się w górę tumany kurzu.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 24 czerwca 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

Lokalnie:1 gracz, single player
Sieciowo:2-16 graczy, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
 • #

  Sebastian Loeb Rally Evo nową marką studia Milestone

  18 grudnia 2014
  Znane przede wszystkim z serii MotoGP włoskie studio deweloperskie Milestone właśnie ujawniło, iż pracuje nad kolejną produkcją ściśle powiązaną z przemysłem motoryzacyjnym. Sébastian Loeb Rally Evo pokaże...
Wymagania sprzętowe wersji na PC

Minimalna konfiguracja

 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10
 • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 GHz/AMD A6-3670K 2.7 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 Ti/Radeon R9 270X
 • Miejsce na dysku: 30 FB GB

Zalecana konfiguracja

 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (64-bitowy)
 • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz/AMD FX-6300
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960/Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 30 GB
Podobne gry
Gra

Sebastien Loeb Rally Evo

Wydania gry

już wydane
# 29 stycznia 2016 PCPS4XO
# 29 stycznia 2016 PCPS4XO

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
XO
PS4