Gamedile.pl

#

Space Junkies

PC | Producent: Ubisoft Montpellier | Wydawca: Ubisoft Entertainment
Opis gry
Space Junkies to zaprojektowany z myślą o goglach Wirtualnej Rzeczywistości (Oculus Rift i HTC Vive) zręcznościowy shooter powstały w wewnętrznym oddziale francuskiego studia Ubisoft. Swojej pierwszej oficjalnej zapowiedzi doczekał się w Los Angeles, w czasie targów E3 2017.

Mechanika rozgrywkiAkcja gry rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej, gdzie bierzemy udział w turnieju zwanym Dirty Bowl. Jak sama jego nazwa może sugerować, nie należy on do najuczciwszych - jego uczestnicy mogą posuwać się do najbardziej złośliwych i nikczemnych zagrań, byleby tylko wygrać. Kierujemy astronautą i naszym zadaniem jest pozbycie się wszystkich przeciwników.

Realizację tego celu ułatwi bogaty arsenał broni, których używamy poprzez odpowiednie ustawienie naszych rąk. Po zamkniętych arenach, na których toczą się zmagania poruszamy się poprzez obracanie naszej głowy, a całość wymaga od nas dużej ilości refleksu.

Oprócz zabawy w trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza możemy do niej również zaprosić naszych przyjaciół. Wykorzystamy do tego Internet - gra wtedy bazuje rywalizacji, lub też dołącza do tego kooperacje - pojedynki mogą być bowiem toczone w schemacie 1vs1 lub 2vs2.

Warstwa technicznaSpace Junkies pozwala nam pozwala nam całkowicie przenieść się w przestrzeń kosmiczną i poczuć siły grawitacji tam panujące. Teren tutaj zmienia się nieco wraz z tym, jakie akcje podejmujemy - każdy strzał nieco modyfikuje jego wygląd. Na uwagę zasługuje również warstwa dźwiękowa, w której dźwięk jest w stanie dochodzić do nas z każdej strony. W związku z tym każdy wybuch nabiera bardzo realistycznego wymiaru.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 14 czerwca 2017.

Klasyfikacja PEGI

Brak danych

Tryby rozgrywki

Lokalnie:1 gracz, rywalizacja, single player
Sieciowo:1-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Space Junkies

  • Platformy: PC
  • Gatunek: Zręcznościowa
  • Producent: Ubisoft Montpellier
  • Wydawca: Ubisoft Entertainment
  • Wsparcie dla: VR

Wydania gry

planowane
# 2018 PC

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC