The Awesome Adventures of Captain Spirit - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Gamedile.pl

#
Opis gry
The Awesome Adventures of Captain Spirit to gra przygodowa autorstwa francuskiego studia deweloperskiego DONTNOD, umiejscowiona w uniwersum Life if Strange, ale niebędąca w żaden sposób związana z tą produkcją. Prezentuje po prostu inny obszar tego samego świata i zawiera pomniejsze wskazówki i smaczki wskazujące na Life is Strange 2.

O grze po raz pierwszy usłyszeliśmy w czasie targów E3 2018, kiedy to poinformowano, że będzie darmowa na wszystkich platformach, na które zostanie wydana.

Fabuła gryW grze poznajemy postać dziesięcioletniego Chrisa, który jest wychowywany przez samotnego ojca. Chłopiec całe dnie poświęca fantazjowaniu - wyobraża sobie, że jest superbohaterem znanym jako tytułowy Captain Spirit. Choć większość jego opowieści jest w całości tworem jego wyobraźni, ta, którą przeżyjemy wspólnie z nim dziać się będzie naprawdę.

Mechanika rozgrywkiWiele aspektów gry The Awesome Adventures of Captain Spirit przypomina wspomniane już wcześniej Life is Strange - mamy tu zatem do czynienia z typową przyygodówką, w której większą część zabawy spędzamy na eksplorowaniu kolejnych lokacji, szukaniu sposobów na posunięcie fabuły do przodu i braniu udziału w różnego rodzaju mini-grach.

Mimo wszystko, fabuła w grze nie jest całkowicie liniowa. Wszystko przez podejmowane przez nas po drodze decyzje, które definiują to, co dalej się stanie. Choć gra jest w pełni samodzielna i samowystarczalna, dokonywane tutaj wybory mogą mieć wpływ na kształt fabuły Life is Strange 2.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 12 czerwca 2018.

Klasyfikacja PEGI

Brak danych

Tryby rozgrywki

Lokalnie:1 gracz, single player
Sieciowo:brak trybu sieciowego
Gra

The Awesome Adventures of Captain Spirit

  • Platformy: PCPS4XO
  • Gatunek: Przygodowa
  • Producent: Dontnod Entertainment
  • Wydawca: Square Enix
  • Tematy Science fiction
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 26 czerwca 2018 PCPS4XO