Gamedile.pl

#

The Fight: Lights Out

PS3 | Producent: Coldwood Interactive | Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Opis gry
The Fight: Lights Out to stworzona z myślą o konsoli PlayStation 3 i kontrolerze ruchu PlayStation Move bijatyka, dzięki której możemy stoczyć bój na ringu, wcielając się w postać początkującego boksera i przeprowadzając go przez kolejne szczeble jego kariery. Całość powstała w studiu deweloperskim Coldwood Interactive, a przed premierą występowała również pod nazwami „Dukes” i „Motion Fighter”.

Mechanika rozgrywkiPierwszym wyzwaniem, jakie jest nam stawiane w grze jest przejście samouczka, z którego możemy przejść do głównego trybu - kampanii. W obu modułach naszym przewodnikiem i trenerem będzie Danny Trejo. Naszym głównym zadaniem jest przebrnięcie przez 12 różnych bokserskich wydarzeń, na końcu każdego z których czeka na nas pojedynek ze znacznie silniejszym bossem - Ci posiadają swoją własną paletę specjalnych posunięć i zdolności, które pozyskujemy od nich po poradzeniu sobie z nimi.

Wraz z wygrywaniem kolejnych potyczek jesteśmy w stanie zarabiać pieniądze, które następnie możemy spożytkować na wyleczenie się z kontuzji, czy też na zakup tatuaży lub części ubioru. Pomiędzy potyczkami możemy z kolei potrenować na workach treningowych, zdobywając cenne punkty umiejętności, które możemy wykorzystać do poprawy naszych zdolności.

Warstwa technicznaAby grać w The Fight: Lights Out konieczne jest posiadanie dwóch kontrolerów PlayStation Move (chodzi o tak zwane „różdżki”) i trzymanie ich w obu dłoniach. Ma to na celu zapewnienie jeszcze bardziej realistycznych doznań i dosłowne przeniesienie wykonywanych w rzeczywistości gestów na ekran telewizora. Kamerka PlayStation Eye nie tylko śledzi ruch trzymających kontrolery rąk, ale też głowy, wykrywając nasze uniki czy też pozwalając na uderzenia tą częścią ciała. Gra zawiera w sobie również moduł śledzenia poziomu aktywności fizycznej - pod koniec naszej rozgrywki pokazuje, ile kalorii udało nam się spalić w danej sesji, a także ile spaliliśmy ich od początku naszej przygody z grą.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 09 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

Lokalnie:1-2 graczy, rywalizacja, single player, split screen
Sieciowo:2 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

The Fight: Lights Out

  • Platformy: PS3
  • Gatunek: Sportowa» Bijatyka
  • Producent: Coldwood Interactive
  • Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  • Dystrybutor PL: Sony Interactive Entertainment Polska

Wydania gry

już wydane
# 05 listopada 2010 PS3
# 19 listopada 2010 PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS3