50 Cent: Bulletproof - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
50 Cent: Bulletproof to gra akcji, w powstawaniu której brał udział popularny amerykański raper 50 Cent, który jest jednocześnie jej głównym i tytułowym bohaterem. Całość została stworzona z myślą o konsolach PlayStation 2 i Xbox. Początkowo autorzy mieli w planach wydanie jej również na komputerach osobistych, jednak w procesie deweloperskim plany te zostały zaniechane.

Pieczę produkcyjną nad grą pełniło szkockie studio Genuine Games.

Fabuła gry50 Cent, główny bohater tytułu, po dziewięciokrotnym zostaniu postrzelonym i pozostawionym na śmierć, postanawia działać. Razem z żołnierzami z G-Unit - Lloydem Banksem, Young Buckiem i Tonym Yayo - postanawia wyruszyć z misją mającą na celu odnalezienie oprawców i wymierzenie im sprawiedliwości. Przy okazji mężczyzna odkrywa kryminalny spisek z międzynarodowymi powiązaniami.

Mechanika rozgrywkiPod względem rozgrywki 50 Cent: Bulletproof w dużej mierze czerpie pomysły i rozwiązania znane z popularnej serii Grand Theft Auto, dając nam sporą swobodę w poruszaniu się po świecie i eliminacji przeciwników, która stanowi bardzo ważny element zabawy. Ważnym elementem jest tutaj korzystanie z osłon, za które mogą posłużyć również przeciwnicy, a także z dobrodziejstw bogatego arsenału broni, którymi może dysponować główny bohater.

Warstwa technicznaGra została wykonana na bazie autorskiego trójwymiarowego silnika i technologicznie w pełni wykorzystuje moc platform, na których się pojawiła. Na uwagę zasługuje oprawa muzyczna całości, na którą składają się szlagierowe utwory tytułowego artysty, w tym „Maybe We Crazy” czy „Grew Up”.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 22 marca 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

50 Cent: Bulletproof

Wydania gry

już wydane
# 18 listopada 2005 PS2XBX
# 09 grudnia 2005 PS2