A New Beginning (A New Beginning: Odrodzenie) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako A New Beginning: Odrodzenie.
Opis gry
A New Beginning: Odrodzenie to gra wywodząca się z gatunku klasycznych przygodówek typu point and click. Jest to jednocześnie trzymający w napięciu thriller, przedstawiający koszmarną wizję przyszłości, kiedy to ludzkość stoi na skraju wyginięcia za sprawą nadchodzącej katastrofy klimatycznej.

Tak oto, w 2500 roku, zmiany w klimacie sprawiły, iż Ziemia stała się wyjątkowo nieprzyjaznym miejscem, na którym ludzkość nie była w stanie istnieć. Garstka ludzi, którzy przetrwali w ekstremalnych warunkach musiała przestać myśleć o możliwości eksplozji słońca i zastanowić się, co zrobić, by zmienić bieg wydarzeń. Zespół śmiałków zadecydował, iż uda się w przeszłość, by naprawić popełnione wtedy błędy. Niestety, przenosząc się do roku 2050, zastają świat już zmieniony nieodwracalnie. Jedynie dwie osoby są w stanie cofnąć czas ponownie - kobieta Fay oraz mężczyzna Salvador. Wcielamy się w tę pierwszą i wyruszamy w niezapomnianą podróż, by ocalić ludzkość przed zagładą.

A New Beginning to gra bardzo wciągająca, o nieprzeciętnej fabule. Na uwagę zasługuje jej oprawa graficzna - składająca się ze 130 ręcznie rysowanych lokacji. Podczas zabawy spotkamy aż 30 interaktywnych postaci, a całość urozmaici niepowtarzalna ścieżka dźwiękowa. Dodatkowo gra została wydana w naszym kraju w polskiej wersji językowej.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 08 grudnia 2011.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Najświeższe informacje
Gra

A New Beginning

Wydania gry

już wydane
# 08 października 2010 PC
# 18 listopada 2011 PC