Binary Domain - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Binary Domain

PC360PS3
Opis gry
Binary Domain to niesamowita trzecioosobowa gra akcji, której motywem przewodnim jest walka ludzi z rozwojem technologicznym i ich największym tworem, robotami.

Akcja produkcji przenosi nas - jak można się domyślić - do przyszłości, konkretnie do 2080 roku. Wydarzenia mają miejsce w Tokio, gdzie trwa wojna ludzi z robotami. Samo miasto natomiast zostało podzielone na dwie różne strefy - dla bogatych i biednych. Ci pierwsi żyją w luksusowych apartamentach, beztrosko spędzając czas i nie wiedząc, co właściwie dzieje się wokół. Drugim przyszło zmagać się z największą zmorą ludzkości - robotami. Niestety, to nie jedyne złe informacje. W powstawanie robotów i obecną sytuację wydaje się być zamieszany rząd. Ktoś musi jednak w końcu wziąć się za to, by zwalczyć niebezpieczeństwo i przywrócić miastu dawny porządek. Tak się składa, iż tym kimś będziemy my.

Gra jest typową strzelaniną. Autorzy oddali nam tutaj cały arsenał rozmaitych broni, które posłużą nam do walki z robotami i pomogą w osiągnięciu celu. Jak już zostało powiedziane wcześniej, akcję produkcji obserwujemy zza pleców naszego bohatera. Całość jest bardzo urozmaicona, a właściwą rozgrywkę przeplatają różnego rodzaju elementy zręcznościowe.

Binary Domain to gra wydana na konsole nowej generacji. W późniejszym okresie została zapowiedziana również na komputery osobiste. Oferuje wysokiej jakości oprawę graficzną, dość standardową jak na obecne czasy.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 20 sierpnia 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-10 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Binary Domain

  • Platformy: PC360PS3
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci: SEGA (główny)
  • Wydawcy: # SEGA# CDP
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 24 lutego 2012 360PS3
# 28 lutego 2012 360PS3
27 kwietnia 2012 PC
# 11 maja 2012 PC

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
360
PS3