Gamedile.pl

#
Opis gry
Duke Nukem: Manhattan Project to kolejna odsłona popularnej serii gier akcji, w której główny nacisk jest położony na niszczenie zmutowanych świni, które powstały w wyniku eksperymentów dotyczących nowego źródła radioaktywnej energii. Duke Nukem, nasz główny bohater, musi udać się do metra umiejscowionego w dzielnicy Manhattan i rozprawić się z przedstawicielami gatunku mutantów, nim ci zdołają rozprzestrzenić mutację na wszystkich ludzi na świecie.

W czasie naszej wędrówki rozprawiamy się z naszymi przeciwnikami przy użyciu różnego rodzaju broni. Do dyspozycji mamy strzelby, pistolety laserowe czy wyrzutnie rakiet. Ważnym elementem gry jest również ratowanie pięknych niewiast, porwanych przez złowrogie świnie. Co jakiś czas przyjdzie nam ponadto zawalczyć z większymi przeciwnikami, trudniejszymi do pokonania niż zwykli wrogowie.

Oprawa graficzna gry zrywa z pierwszoosobowym widokiem zaprezentowanym w poprzednich odsłonach serii. Mamy tutaj do czynienia z raczej platformowym widokiem, gdyż cała gra w znacznym stopniu jest platformówką.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 09 września 2006.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

Duke Nukem: Manhattan Project

  • Platformy: PC360
  • Gatunek: Gra akcji» Platformówka
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Science fiction
  • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna

Wydania gry

już wydane
# 23 czerwca 2010 360
planowane
# 2002 PC
# 2002 PC