EA Sports UFC 3 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Trzecia odsłona cieszącej się dużą popularnością serii gier sportowych stworzonych z myślą o wielbicielach MMA. Stworzona została przez studio EA Canada występujące pod szyldem EA Sports i, podobnie, jak poprzednia odsłona cyklu, trafiła na łamy konsol ósmej generacji. Jako że całość wykorzystuje oficjalną licencję Ultimate Fighting Championship (UFC), w związku z czym na ekranie jesteśmy w stanie zobaczyć znanych z rzeczywistości zawodników i zawodniczki.

W listopadzie 2017 roku wydawca gry zdradził, że na jej okładce pojawi się Conor McGregor - mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych.

Mechanika rozgrywkiGłównym trybem rozgrywki (a zarazem nowością wprowadzoną w tej odsłonie cyklu jest G.O.A.T. Career Mode, w którym kierujemy jednym zawodnikiem i przeprowadzimy go przez całą jego karierę. Tutaj każda z naszych decyzji ma znaczenie, a cała zabawa nie polega wyłącznie na pojedynkowaniu się, ale też na życiu poza walkami. Do nas należy między innymi budowanie własnej bazy fanów, ekscytacji przed pojedynkiem, podpisywanie jak najkorzystniejszych dla nas kontraktów czy też udzielanie się w mediach społecznościowych.

Poza modułem rozgrywki dla pojedynczego gracza całość oferuje również wiele opcji zabawy wieloosobowej. Autorzy wprowadzili nowy tryb turniejowy, w którym stoczymy serię pojedynków, przedostając się do kolejnych koszyków i walcząc z coraz bardziej wymagającymi rywalami, biorąc po uwagę stres i wycieńczenie towarzyszące każdej następnej rozgrywce. Znalazło się tu miejsce również dla takich modułów rozgrywki, jak Stand & Bang, Submission Showdown czy Fight Now Custom.

Warstwa technicznaEA Sports UFC 3 wprowadza ze sobą technologię Real Player Motion (RPM), która zawiera w sobie przeszło 5 tysięcy nowych animacji, które zostały przechwycone z prawdziwych zawodników. W związku z tym całość jest znacznie bardziej realistyczna, niż poprzedniczki. Sprawia to, że gra nie tylko wygląda lepiej, ale sam gameplay zmusza nas do jeszcze większej precyzji zadawanych przez nas ciosów.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 listopada 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2 graczy, multiplayer
Gra

EA Sports UFC 3

Wydania gry

już wydane
# 02 lutego 2018 PS4XO
# 02 lutego 2018 PS4XO

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
XO
PS4