Gamedile.pl

#
Opis gry
Faery: Legends of Avalon to gra cRPG, po brzegi naładowana unikalną atmosferą. Wcielamy się w niej w postać elfa lub wróżki, by zwiedzić fantastyczny świat Avalonu i poznać istoty go zamieszkujący.

Dawno, dawno temu, magia wypełniała cały świat. Wróżki i Elfy żyli pomiędzy ludźmi, inspirując ich do pisania opowiadań i baśni. Król Oberon doskonale rządził całym królestwem, w związku z tym żyło ono w pokoju z naturą i z innymi światami. Jednakże człowiek zaczął wątpić w dobroć wróżek, stopniowo zyskując niechęć do czarów. W końcu doszło do tego, iż w królestwie Avalonu nie było już miejsca na magię. Oberon zadecydował zabrać swych poddanych ze świata ludzi, wróżki były już jedynie znane z opowieści i legend. Jednakże świat magii zaczął powoli znikać. Ktoś musi ocalić go przed całkowitym zapomnieniem - i tym kimś okazujemy się my.

Cała rozgrywka w Faery: Legends of Avalon w dużej mierze sprowadza się do eksplorowania ogromnego, pełnego magii świata gry, jak również do walki z istotami wrogo do nas nastawionymi. Postać przez nas kierowaną cechuje szereg statystyk, sił i wrażliwości, które rozwijają się wraz z postępem w grze. Oczywiście wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia pozyskujemy nowe czary czy zdolności, a zmianie ulega również wygląd zewnętrzny kierowanej przez nas postaci.

Gra oferuje wysokiej jakości oprawę graficzną, która tworzy klimat całej produkcji, czyniąc go fantastycznym i niezapomnianym.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 18 maja 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

Faery: Legends of Avalon

  • Platformy: PC360PS3
  • Gatunek: cRPG» TPP
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Fantasy
  • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna

Wydania gry

już wydane
# 10 listopada 2010 360
# 10 listopada 2010 360
# 11 stycznia 2011 PS3
# 12 stycznia 2011 PS3
# 18 kwietnia 2011 PC
# 06 maja 2011 PC