Gamedile.pl

#

Feeding Frenzy

PC360AND
Opis gry
Feeding Frenzy to zaprojektowana z myślą o komputerach osobistych prosta gra zręcznościowa dystrybuowana drogą cyfrową, pozwalająca nam wcielić się w postać małej rybki, która musi przetrwać w oceanie przepełnionym niebezpieczeństwami.

Bardzo duży sukces komercyjny tytułu stworzonego przez niezależne Sprout Games pozwolił grze trafić również na platformy mobilne oraz konsolę Xbox 360, gdzie również spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem - w głównej mierze graczy casualowych.

Mechanika rozgrywkiW grze, jak już zostało wspomniane wcześniej, kierujemy niewielkich rozmiarów rybką. Istnieją tutaj dwie podstawowe zasady zabawy: musimy zjadać wszystkie istoty, które są mniejsze od nas oraz unikać tych, które po prostu są większe. W ten sposób kierowany przez nas bohater stale rośnie, a my możemy pokusić się o „większe kąski”. Warto wspomnieć, że w czasie rozgrywki zdobywamy monety oraz perły - te pozwalają nam zakupić dodatkowe rybki czy też zyskiwać power-upy, które w znacznym stopniu ułatwiają rozgrywkę. Całość została zaprojektowana w taki sposób, by stale zachęcać do zabawy.

Warstwa technicznaZ uwagi na to, że Feeding Frenzy jest grą casualową o bardzo okrojonym budżecie, jego oprawa graficzna nie jest imponująca - śmiało można ją jednak nazwać uroczą. Jest to gra przeznaczona również dla dzieci, co daje po sobie poznać bogactwem kolorów, a także bardzo przyjemnymi dla oka animacjami i oprawą muzyczną.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 04 października 2006.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

Feeding Frenzy

  • Platformy: PC360AND
  • Gatunek: Zręcznościowa
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna

Wydania gry

planowane
# 2006 360
# 2008 AND
# 2008 PC360