GRID Autosport - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

GRID Autosport

PC360PS3iOSANDSwitch
Opis gry
GRID Autosport to kolejna odsłona bijącej rekordy popularności serii gier wyścigowych, produkowanych przez brytyjskie studio deweloperskie Codemasters. Po niezbyt udanej drugiej części cyklu firma planuje przywrócić go do świetności, wprowadzając wiele poprawek i nowych funkcjonalności.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach, w grze mamy możliwość wcielenia się w postać profesjonalnego kierowcy oraz przeżycia całej jego kariery - zarówno na torze, jak i poza nim. Całość ma oferować aż pięć dyscyplin wyścigowych, z których każda da nam zgoła odmienne doznania. Będziemy mogli pokierować autami przeznaczonych do rajdów ulicznych, by przedzierać się przez zatłoczone miasta w walce o miejsce. Będzie możliwość pokierowania bolidami z formuły jeden i przeniesienia się na tory wyścigowe - a jeśli nie lubimy ulic, zawsze będziemy mogli wziąć udział w off-roadowych potyczkach.

Każdy z wyścigów odbywa się na jednej z 22 rozsianych po całym świecie lokacji. Odwiedzimy między innymi San Francisco, Niemcy i Malezję. W sumie miejsca te zaoferują przeszło sto torów, co przewyższa liczbę tras dostępnych w obu poprzednich częściach serii razem wziętych.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 13 czerwca 2014.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, split screen
2-12 graczy, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
  • #

    GRID Autosport wjechało na polskie półki sklepowe

    27 czerwca 2014
    Na półkach sklepowych w naszym kraju dziś zadebiutowała produkcja GRID Autosport - kolejna odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych od brytyjskiego Codemasters. Tytuł jest dostępny w pełnej polskiej wersji...
Gra

GRID Autosport

Wydania gry

już wydane
# 24 czerwca 2014 PC360PS3
# 27 czerwca 2014 PC360PS3
27 listopada 2017 iOS
19 września 2019 Switch
planowane
2018 AND

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
360
PS3
AND
iOS