Gamedile.pl

#
Opis gry
Hulk Hogan's Main Event jest grą sportową sygnowaną imieniem jednego z najpopularniejszych wrestlerów na świecie - Hulka Hogana. Poruszająca właśnie tematykę wrestlingu, powstała z myślą o konsoli Xbox 360 oraz kontrolerze Kinect, którego wymaga do swojego działania.

Mechanika rozgrywkiW Hulk Hogan's Main Event mamy okazję wcielić się w postać zawodowego wrestlera, którego stworzymy samodzielnie poprzez dobranie podstawowych cech wyglądu - fryzury, budowy ciała, twarzy, tatuaży oraz innych cech pokroju pochodzenia czy nawet ulubionej muzyki (ta będzie stanowić naszą „wejściówkę”). Tuż po tym rozpoczynamy nasz trening, który przeprowadzi tytułowa gwiazda. Gdy już będziemy w pełni przygotowani, przenosimy się na właściwy ring, by piąć się wyżej w hierarchii zapaśniczej, wygrywając kolejne pojedynki i zdobywając coraz to większą sławę.

W czasie rozgrywki i wykonywania trików musimy jednocześnie zadbać o to, by pobudzać widownię - nie obędzie się zatem bez „pokazówek”, które podgrzeją atmosferę na trybunach.

Oprócz głównego trybu kariery całość daje nam możliwość stoczenia pojedynku z drugim graczem przy tej samej konsoli.

Warstwa technicznaHulk Hogan's Main Event wymaga od nas posiadania sporej przestrzeni użytkowej właśnie na grę. Z uwagi na to, że każdy ruch wyświetlany na ekranie musimy dość dokładnie odwzorować w rzeczywistości, zaleca się, by pomieszczenie, w którym gramy nie zawierało w sobie elementów niebezpiecznych, chociażby tych szklanych - wszelkiego rodzaju akrobacje w ich towarzystwie mogą się skończyć dość różnie.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Gra

Hulk Hogan's Main Event

  • Platformy:
  • Gatunek: Sportowa
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla: Kinect

Wydania gry

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360