Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Human Resource Machine

PCWii UiOSANDSwitch
Opis gry
Human Resource Machine to wymagająca gra logiczna opracowana przez niezależne studio deweloperskie Tomorrow Corportation, znane między innymi z niewielkiego Little Inferno. Całość powstała z myślą o komputerach osobistych, platformach mobilnych i konsoli Wii U - później jednak autorzy zdecydowali się przenieść ją również na łamy konsoli Nintendo Switch, na którą trafiła w dniu jej światowego debiutu.

Mechanika rozgrywkiJako że tytuł przynależy do gatunku logicznych, zabawa w nim sprowadza się przede wszystkim do rozwiązywania różnego rodzaju zagadek, których poziom trudności rośnie wraz z dokonywanymi przez nas postępami. Akcja przenosi nas do budynku wielkiej korporacji, w którym rozpoczynamy od bycia najniżej ulokowanym w pracowniczej hierarchii pracownikiem - każde piętro odpowiada kolejnemu szczeblowi naszej kariery.

Zadanie stawiane przed nami na każdym z poziomów polega na wypełnianiu poleceń przełożonego w najbardziej efektywny sposób. Sami musimy dobrać kolejność ich wykonania tak, aby cały proces przebiegał sprawnie. Nie obędzie się przy tym bez układania puzzli liczbowych oraz łączenia ich ze sobą. Oprócz zadań głównej linii fabularnej autorzy przygotowali również szereg misji pobocznych, które stanowią większe wyzwanie, ale nie są wymagane do przejścia samej gry.

Warstwa technicznaW Human Resource Machine mamy do czynienia z raczej prostą, ale posiadającą własny styl oprawą graficzną, utrzymaną w karykaturalnej formie. Przedstawione postaci oraz wydarzenia mają tutaj formę żartu, jednakże kryje się za nimi głębszy przekaz dotyczący tego, do czego może zmierzać znany nam świat.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 08 marca 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

Human Resource Machine

  • Platformy: PCWii UiOSANDSwitch
  • Gatunek: Logiczna
  • Producenci:
  • Wydawcy:

Wydania gry

już wydane
# 15 października 2015 PC
# 29 października 2015 Wii U
# 01 czerwca 2016 iOS
# 01 grudnia 2016 AND
# 03 marca 2017 Switch