Hunt: Showdown (Hunt: Horrors of the Gilded Age) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Znana także jako Hunt: Horrors of the Gilded Age.
Opis gry
Hunt: Showdown, znane wcześniej jako Hunt: Horrors of the Gilded Age, to stworzona z myślą o konsolach i komputerach osobistych gra akcji będąca debiutanckim produktem amerykańskiego oddziału utalentowanego studia Crytek.

Akcja gry została osadzona w późnym okresie dziewiętnastego wieku, w tytułowym Wieku pozłacanym, kiedy to mity i opowieści przeplatały się z rzeczywistością. Ludzie sądzili wtedy, iż granica między światem zła a ich codziennym życiem jest płytka - my przekonamy się, jak bardzo. Wcielimy się w postać jednego z łowców, których codzienne życie sprowadza się do przemierzania obszarów uważanych za najbardziej niebezpieczne - zapolujemy z nim na przerażające, zabójcze potwory, będące ucieleśnieniem wspomnianych wcześniej legend.

Słowem przewijającym się w grze będzie „polowanie” - grając w nią będziemy się czuć właśnie jak kłusownicy. Dreszczyk emocji wywoływany będzie przez atmosferę grozy, w której w jednym momencie będziemy spokojnie spacerować, by za chwilę zmagać się z dziesiątkami atakujących nas bestii. To wszystko uatrakcyjnione będzie systemem proceduralnego generowania map, dzięki czemu każde nasze polowanie różnić się będzie od poprzedniego, a niespodzianki będą się czaiły niemal na każdym kroku.

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech gry ma być kooperacja dla maksymalnie czterech osób. Będzie ona niemal niezbędna (a na pewno bardzo cenna), w szczególności przy walce z przerażającymi bossami, których pokonanie będzie wymagało odnalezienia ich słabego punktu, a następnie odpowiedniego jego wykorzystania.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 03 czerwca 2014.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

brak trybu lokalnego
10 graczy, kooperacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Gra

Hunt: Showdown

  • Platformy: PCPS4XO
  • Gatunek: Gra akcji» Strzelanka
  • Producenci: Crytek (główny)
  • Wydawcy: # Crytek# CDP
  • Perspektywa: Pierwszoosobowa (FPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
22 lutego 2018 PC
# 20 sierpnia 2019 PCXO
# 20 sierpnia 2019 PCXO
planowane
# 2019 PS4
# 2019 PS4