Gamedile.pl

#

InnerSpace

PCPS4XOSwitch
Opis gry
InnerSpace jest zaprojektowaną przez niezależny zespół deweloperski PolyKnight Games grą przygodową, której akcja przenosi nas do alternatywnej rzeczywistości. Początkowo całość powstała z myślą o komputerach osobistych, jednak później postanowiono udostępnić ją również posiadaczom konsol PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Fabuła gry



Opowiedziana w grze historia przenosi nas w bliżej nieokreśloną przyszłość, do abstrakcyjnego świata, w którym prawa fizyki uległy odwróceniu, a którego mieszkańcy żyją na szczątkach dawnych cywilizacji. Świat ten dzieli się na wiele obszarów, każdy z których zamieszkują inne rasy, nie zawsze pokojowo do nas nastawione. Wiele z nich jednak jest skorych do wchodzenia z nami w interakcję w inny niż walka sposób.

Mechanika rozgrywki



Akcja produkcji rozgrywka się w rozległym otwartym świecie i sprowadza się przede wszystkim do jego eksploracji. W jej trakcie kierujemy pojazdem przypominającym lotnię, który umożliwia nie tylko latanie, ale i unoszenie się po powierzchni wody - nie są to jednak jego jedyne właściwości. W dowolnym momencie skrzydła możemy bowiem przekształcić w ostrza, które wykorzystamy do radzenia sobie z nieprzyjaciółmi i przecinania dowolnych elementów środowiska.

Nasza eksploracja nie jest tutaj bezcelowa, gdyż w jej trakcie w narracyjny sposób jest nam opowiadana historia odsłaniająca losy i historię zwiedzanych przez nas krain, jak również bóstw, które zwykły nimi rządzić (lub też robią to do tej pory). Bardzo często przyjdzie nam zawalczyć właśnie z nimi.

Warstwa techniczna



Oprawa wizualna gry InnerSpace cechuje się dużą prostotą, ale i unikalną stylistyką, w której dominuje niebieska barwa, a całe otoczenie zostało zaprojektowane w minimalistyczny sposób. Tego typu podejście zostało również przeniesione do ścieżki dźwiękowej, która ma nas tutaj zachęcać do eksploracji rozległego świata gry.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 09 października 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Wymagania sprzętowe wersji na PC

Minimalna konfiguracja

  • System operacyjny: Windows 7 / Windows 10
  • Procesor: AMD Phenom II X4 925 (4 Cores, 2.8 GHz) / Intel Core i3 3210 (2 Cores, 3.2 GHz)
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 650 / AMD GPU Radeon HD 6850
  • Miejsce na dysku: 5 GB
Podobne gry
Gra

InnerSpace

  • Platformy: PCPS4XOSwitch
  • Gatunek: Przygodowa
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Abstrakcyjna

Wydania gry

planowane
# 2017 PCPS4XOSwitch

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
PS4
XO
SWITCH