Gamedile.pl

#

Jet Set Radio HD

PC360PS3PSViOSAND
Opis gry
Jet Set Radio HD to remake popularnej, wydanej przed dwunastoma laty na łamach konsoli Dreamcast gry zręcznościowej. Stworzona po raz kolejny przez firmę SEGA gra po raz kolejny umożliwi nam przeniesienie się do miasta Tokio, gdzie wcielimy się w jeżdżącego na rolkach graficiarza, Beata.

Chłopak pragnął za wszelką cenę dostać się do jakiegokolwiek gangu, jednakże nie udało mu się to - w związku z tym sam założył swoją własną organizację, szybko zyskując dwoje sprzymierzeńców, Gum i Taba. Razem z nimi - wyposażony w swoje ukochane rolki - wyrusza na ulice miasta, starając się zamalować każdą ścianę graffity z grafiką charakterystyczną dla gangu bohatera. Nie będzie to wcale takie łatwe, gdyż innym gangom nie podoba się za bardzo fakt zasłaniania ich znaków rozpoznawczych naszym logo. Naprzeciwko nas stanie również policja dowodzona przez Kapitana Onishimę, który też nie jest fanem grafficiarzy.

Rozgrywka w grze nie jest skomplikowana. Z dużą swobodą poruszamy się po dość dużych dzielnicach miasta Tokio, wykonując efektowne triki na swoich rolkach i starając się zamalować określoną liczbę graffiti wrogich gangów. Nie obędzie się naturalnie bez różnego rodzaju zadań, które pojawiają się po drodze - zazwyczaj są one ograniczone czasowo i wymagają od nas sporej zręczności i refleksu. Czasem zdarzy się nam również stoczyć pojedynki z bossami, prowadzących z nami wyścig o zamalowanie jak największej ilości graffiti.

Jet Set Radio HD to - jak sam tytuł zresztą sugeruje - również w znacznym stopniu poprawiona oprawa wizualna. Autorzy postarali się, by zachować styl całej produkcji znany z oryginału, ale jednocześnie dopasować całość do współczesnych standardów. W związku z tym mamy tu do czynienia z wspaniałą kreskówkową oprawą graficzną, w której postaci wyglądają jak wycięte z komiksu i są obrysowane wyraźnymi konturami.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 31 maja 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

Jet Set Radio HD

  • Platformy: PC360PS3PSViOSAND
  • Gatunek: Zręcznościowa
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna

Wydania gry

już wydane
# 18 września 2012 360
# 18 września 2012 360PS3
# 19 września 2012 PS3
# 19 września 2012 PC
# 20 listopada 2012 PSV
# 21 listopada 2012 PSV
# 29 listopada 2012 iOSAND