Judgment (Project Judge, Judge Eyes, Judgement) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Znana także jako Project Judge, Judge Eyes, Judgement.
Opis gry
Judgment to przygodowa gra akcji stworzona przez zespół Ryu ga Gotoku, znany z popularnej serii Yakuza. Produkcja została wydana przez japońską firmę SEGA wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Gra wydaje się mieć wiele wspólnego z uznaną serią studia, jednak jeden z twórców jej sukcesu - Toshihiro Nagoshi - przyznał, że choć miejsce akcji oraz assety są praktycznie te same, sam gameplay oraz historia drastycznie różnią się od losów Kazumy Kiryu. Judgement utrzymane jest bowiem w klimacie dreszczowca, posiada też więcej elementów eksploracyjnych oraz detektywistycznych.

Fabuła gryAkcja toczy się w fikcyjnej dzielnicy Tokio - Kamurocho, a głównym bohaterem Judgement jest były prawnik Takayuki Yagami. Wskutek osobistej tragedii decyduje się on jednak porzucić karierę w sądzie i zostaje prywatnym detektywem. Od tego momentu sam zajmuje się bezpośrednim ściganiem przestępców.

Demony z przeszłości Yagamiego zaczynają się jednak budzić, gdy przychodzi mu zmierzyć się ze sprawą seryjnego mordercy.

Mechanika rozgrywkiGra skupia się na pracy detektywistycznej, dlatego nie brak w niej takich elementów jak przesłuchiwanie czy śledzenie świadków. Ważnym aspektem jest także zbieranie śladów, co zdecydowanie ułatwia zmysł głównego bohatera. Z serii Yakuza autorzy zapożyczyli zręcznościowy system walki. Wzorem Yakuza 0 jako Yagami możemy przełączać się między trzema rodzajami stylów walki, by w ten sposób dopasować się do każdego przeciwnika.

W Judgement akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej. Produkcja powstała z myślą o trybie dla pojedynczego gracza.
Opis gry napisał # Krzysztof „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 10 września 2018.
PlayStation 4
PS4 Pro Enhancedobsługa gry zdalnejfunkcja wibracji DualShock 4funkcje sieciowe • HD 720p/1080i/1080p • 31 GB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
Gra

Judgment

  • Platformy: PS4
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci: SEGA (główny)
  • Wydawcy: # SEGA# Cenega
  • Tematy Detektywistyczna, Gangsterska
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 25 czerwca 2019 PS4
# 25 czerwca 2019 PS4

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS4