Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

MotoGP 15

PC360PS3PS4XO
Opis gry
MotoGP 15 to kolejna odsłona popularnej serii wyścigów motocyklowych, a jednocześnie trzecia stworzona przez studio Milestone. Włoski deweloper specjalizuje się w tego typu produkcjach, tworząc niemal wyłącznie gry o tematyce motoryzacyjnej. MotoGP 15 jest pierwszą grą w serii, która trafi na konsolę Xbox One (cykl doczekał się już debiutu na PS4).

MotoGP 15 oferuje sporo zmian w stosunku do poprzedniczek. Autorzy nadal stawiają tu na realizm - całość została zatem zaktualizowana, by oferować trasy, kierowców i zespoły z najświeższego sezonu mistrzostw motocyklowych. Na tego typu odświeżeniu się jednak nie skończyło. Największą nowością oferowaną przez grę jest możliwość dopasowywania zawartości gry do swoich potrzeb. Gracze mogą tutaj, przy użyciu przeszło stu różnych części i akcesoriów, stworzyć własny motocykl, kierowcę czy zespół. Jeżeli na przykład zechcą stworzyć swój pojazd wybiorą jeden z 20 podzielonych na trzy klasy modeli, dobiorą odpowiednie barwy i rozważą oferty ze strony sponsorów. Tworząc kierowcę konieczne będzie dopasowanie koloru jego stroju, dobranie odpowiednich rękawic i butów oraz dostosowanie jego hełmu. Nie obędzie się bez określenia jego imienia i nazwiska, a także dopasowania cech fizycznych (wygląd twarzy, postura i inne). Co ciekawe, każde z dostępnych akcesoriów jest tutaj płatne - walutą zakupu są kredyty, które można zarobić poprzez branie udział w wyścigach (zarówno online, jak i offline).

Zmiany w grze dosięgnęły również trybu kariery, który teraz jest ściśle związany z wspomnianymi wcześniej opcjami personalizacji. Po stworzeniu własnego kierowcy gracz rozpoczyna swoją drogę do zostania mistrzem. Począwszy od startu dzięki tak zwanej „dzikiej karcie”, a nawet będzie decydował o swoich pierwszych i kolejnych zespołach, których wybierze odpowiednich sponsorów drogą negocjacji. Również ona będzie zależeć od wyglądu kierowcy, jaki gracz sam zaprojektował.

Gra wprowadza ze sobą do serii zupełnie nowy tryb rozgrywki: „Beat the Time” (Pobij Czas). Zadanie użytkownika jest w nim proste: zostają im przydzielone określony motor oraz trasa, na której ustanowione zostały rekordy przebycia okrążenia na tym właśnie motorze. W całości chodzi o to, by te rekordy pobić.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 28 marca 2015.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, split screen
2-12 graczy, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
 • #

  MotoGP 15 w produkcji - premiera już wiosną

  27 marca 2015
  Specjalizujące się w gatunku gier wyścigowych studio Milestone dziś zapowiedziało swoją kolejną produkcję - grę MotoGP 15, nazywaną przez nie same trzecim rozdziałem w przeznaczonej dla fanów adrenaliny...
Gra

MotoGP 15

 • Platformy: PC360PS3PS4XO
 • Gatunek: Wyścigi
 • Producenci: Milestone
 • Wydawcy: # PQube
 • Tematy Realistyczna
 • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
24 czerwca 2015 PC
# 24 czerwca 2015 360PS3PS4XO