Gamedile.pl

#
Opis gry
Move Fitness to stworzona z myślą o konsoli PlayStation 3 oraz kontrolerze ruchu Move gra sportowa, dzięki której jesteśmy w stanie zaangażować własne ciało w ruch, wykonywać rozmaite ćwiczenia i po prostu dbać o własny organizm. Zaprojektowana została przez studio Coldwood Interactive, dla którego nie jest to debiut, jeżeli chodzi właśnie o gry na Move'a. Wcześniej zaprojektowało bowiem tytuł The Fight: Lights Out.

Mechanika rozgrywkiW Move Fitness znalazło się miejsce dla dwudziestu pięciu intensywnych ćwiczeń, w których wykonywaniu towarzyszy nam profesjonalny trener. Ten nie tylko będzie udzielał porad na temat prawidłowego wykonywania wybranych elementów treningu, ale także na bieżąco korygował nasze ułożenie ciała i inne aspekty naszych poczynań. Możemy przy tym skorzystać z jednego z wielu dostępnych zestawów, bądź też stworzyć swój własny, na bazie ćwiczeń, których wykonywanie sprawia nam największą frajdę.

Ćwiczenia możemy wykonywać zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie znajomych - nawet cztery osoby mogą tutaj dbać o swoją formę w tym samym momencie, przy jednej konsoli. W sieci natomiast można porównywać własne osiągnięcia z wynikami ludzi z całego świata.

Warstwa technicznaOprócz możliwości ćwiczenia całość daje możliwość zapisywania swoich rezultatów i śledzenia postępów, jakich dokonujemy w czasie zabawy. Do swojego poprawnego działania gra wymaga z kolei użycia pełnego zestawu kontrolera Move, a zatem różdżki oraz kamerki. Plusem jest możliwość włączenia własnej muzyki, która będzie nam towarzyszyła w czasie zabawy.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 09 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, single player, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Gra

Move Fitness

Wydania gry

już wydane
# 22 listopada 2011 PS3
# 25 listopada 2011 PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS3