Gamedile.pl

#
Opis gry
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 to kolejna produkcja oparta na kanwie popularnej mangi, mającej swoje odzwierciedlenie również w serialu animowanym. Jest to jednocześnie trzecia odsłona bardzo popularnej serii bijatyk, którą od kilku lat tworzy japoński koncern CyberConnect2.

Fabuła produkcji przedstawia nam różnorakie wydarzenia, w tym atak Kuramy na Konoha. W grze dostępne są dwa główne tryby, z których każdy sprowadza się w głównej mierze do walki. Autorzy oddali nam do dyspozycji wiele postaci znanych z serialu telewizyjnego. Oprócz tych najbardziej znanych możemy również pokierować poczynaniami tych drugoplanowych - każdy zatem z pewnością znajdzie tu swoją ulubioną postać z wspomnianego anime.

Całą rozgrywkę doskonale definiuje słowo „bijatyka” - chodzi w niej bowiem wyłącznie o pokonanie przeciwnika, naprzeciwko któremu staniemy. Autorzy oddali nam do dyspozycji całą masę ataków, które ułatwią nam to zadanie. Każdy z bohaterów, którymi możemy się poruszać posiada swój własny styl walki oraz zestaw posunięć, które odróżniają go od innych. Naturalnie między walkami autorzy starają się również zaprezentować pewną fabułę mającą ścisły związek z serialem.

Oprawa graficzna produkcji została wykonana w technice cel shading, w związku z czym mamy tu do czynienia z szatą rodem z filmu anime. Udźwiękowienie z kolei jest bardzo różnorodne i ma za zadanie w jak najlepszy sposób zwiększyć dynamizm całości.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 11 stycznia 2013.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-8 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, split screen
2-8 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Gra

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3

Wydania gry

już wydane
# 05 marca 2013 360PS3
# 08 marca 2013 360PS3