Gamedile.pl

100 milionów kopii konsolowych wersji Pro Evolution Soccer znalazło nabywców

Seria cieszy się niesłabnącą popularnością.
napisał Paweł Ryszka, 26 kwietnia 2018 o 22:48| #Techland #Pro Evolution Soccer #Konami


Jak podała do publicznej informacji firma Techland, od jakiegoś czasu zajmująca się wydawaniem gier z serii Pro Evolution Soccer na terenie naszego kraju, przeszło 100 milionów konsolowych kopii gier z tego cyklu znalazło już swoich nabywców. Cała marka debiutowała jeszcze w 1995 roku i od tego czasu wypracowała sobie renomę na całym świecie.Wraz z ogłoszeniem firma Konami zdecydowała się na zorganizowanie konkursu, w którym można wygrać spotkanie z piłkarzem FC Barcelony - Philippe Coutinho. Więcej detali na temat konkursu znajduje się tutaj, a eventowi towarzyszy nowy trailer. W ramach celebracji do gry zostały wprowadzone również poniższe nowości:

  • Klasyczne legendy: Ronaldinho, Roberto Carlos, David Beckham, Johan Cruyff, Romario, Diego Maradona i Luis Figo dostępni w PES 2018. Dodaj jedną z tych ikon do swojego składu
  • Bonusy za logowanie: gracze mogą wygrywać monety, GP, specjalne bonusy logując się każdego dnia


To jednak nie koniec newsów związanych z grą. Od dziś bowiem dostępny jest Data Pack 4.0, który wprowadza między innymi zmiany wizualne, aktualizacje i aż 26 nowych strojów.