3 Minutes to Midnight - urocza przygodówka trafia na Kickstarter - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

3 Minutes to Midnight - urocza przygodówka trafia na Kickstarter

Scarecrow Studios liczy na wsparcie fanów.
napisał Paweł Ryszka, 10 października 2019 o 00:57|
Wczoraj na łamach platformy Kickstarter pojawiła się gra 3 Minutes to Midnight - klasyczna dwuwymiarowa przygodówka typu point & click, nawiązująca do prawdziwych klasyków gatunku. Za pomocą platformy crowdfundingowej autorzy liczą na pomoc finansową fanów i dofinansowanie przez nich prawie 50 tysięcy dolarów. Od wczoraj udało im się uzbierać już jedną piątą tej kwoty, a do wsparcia zachęcają poniższym bardzo zabawnym filmikiem.Na co twórcy chcą przeznaczyć pieniądze fanów? Przede wszystkim na szybszy rozwój całości. Okazała się ona bowiem znacznie bardziej rozbudowana i wielowątkowa, aniżeli to było w pierwotnych planach. Całość jest już w produkcji od trzech lat - mając to na myśli wiedzą, że muszą poświęcić się jej jeszcze bardziej. A to, niestety, wymaga pieniędzy. Wspomagający nie zostaną jednak niedocenieni - przygotowano dla nich zależne od kwoty wsparcia nagrody. Za odpowiednią pomoc można pozyskać nie tylko cyfrową kopię gry, ale i jej odpowiednik, T-shirt, bluzę, artbook oraz mnóstwo innych dodatków. Przede wszystkim można jednak wspomóc projekt z umierającego już gatunku, niegdyś będącego zdecydowanie najpopularniejszym.3 Minutes to Midnight to tworzona przez utalentowane choć niewielkie studio deweloperskie Scarecrow przygodówka, która przeniesie nas do lat 40. ubiegłego wieku. Ogromny wybuch obudził wtedy Betty Anderson - dziewczynę, która straciła pamięć i zupełnie nie ma pojęcia, kim ani gdzie jest. Jak się jednak później okaże, amnezja nie jest wcale jej największym zmartwieniem.

Grę widzieliśmy już w akcji na tegorocznym festiwalu Pixel Heaven i naprawdę nas zauroczyła. Jesteśmy pewni, że i Wam przypadnie do gustu. Więcej na jej temat poczytacie na Kickstarterze. Warto!