3D Realms wspomoże twórców cyberpunkowego Ghostrunnera - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

3D Realms wspomoże twórców cyberpunkowego Ghostrunnera

Uznany deweloper wesprze polski projekt.
napisał Krzysiek Kałuziński, 18 listopada 2019 o 16:46|
All in! Games ogłosiło nawiązanie współpracy z zespołami 3D Realms oraz Slipgate Ironworks, które wspomogą polskiego producenta One More Level w pracach nad cyberpunkową grą Ghostrunner. Wsparcie będzie dotyczyło warstwy merytorycznej oraz marketingowej.Jesteśmy niezmiernie podekscytowani pracą z utalentowanymi ludźmi ze studia One More Level oraz All in! Games. Kiedy tylko zaproponowano nam współpracę nad produkcją Ghostrunnera, natychmiast się zgodziliśmy! Tytuł ten idealnie wpasowuje się w inne gry akcji z perspektywy pierwszej osoby, nad którymi do tej pory pracowaliśmy. Wierzymy, że mamy dużo do zaoferowania naszym nowym partnerom” - powiedział Scott Miller, założyciel 3D Realms.3D Realms to amerykańskie studio, które w swoim portfolio ma m.in. serię Duke Nukem. Deweloper na rynku gier istnieje już ponad 30 lat i jego doświadczenie ma dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu Ghostrunnera i polskiego producenta.

Bardzo cieszymy się na współpracę z 3D Realms. Wierzymy, że wszyscy zaangażowani w produkcję i wydanie gry skorzystają na tej współpracy. 3D Realms to potężna firma i ma na swoim koncie wiele popularnych tytułów, które odniosły sukces. Naszym celem jest włączenie Ghostrunnera do ich grona.” - skomentował Piotr Żygadło, COO w All in! Games.

Ghostrunner zadebiutuje w przyszłym roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.