A Knight’s Quest z datą premiery i zwiastunem - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

A Knight’s Quest z datą premiery i zwiastunem

Inspirowana serią The Legend of Zelda gra A Knight’s Quest zadebiutuje w październiku.
napisał Krzysiek Kałuziński, 05 października 2019 o 13:08|
Firma Curve Digital udostępniła w serwisie YouTube nowy zwiastun promujący przygodową grę akcji A Knight’s Quest. Poznaliśmy również datę premiery produkcji. Dzieło studia Sky9 Games zadebiutuje na PC i konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch 10 października. O jeden dzień dłużej na premierę poczekają posiadacze Xboksa One.A Knight’s Quest to kolorowa gra zręcznościowa, której autorzy czerpali inspiracje z The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Główny bohater - podobnie jak Link - będzie korzystał z mocy żywiołów, by poradzić sobie tak z wrogami, jak i zagadkami środowiskowymi.

W przeciwieństwie do popularnego bohatera stworzonego przez Nintendo, protagonista A Knight’s Quest to poszukiwacz przygód, który dopiero będzie musiał udowodnić swoją wartość. Najlepszą okazją do tego, będzie oczywiście uratowanie świata. To, że sam wcześniej sprowadził na niego zagładę, jest już inną sprawą.