Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Agony z nową datą premiery

Twórcy w końcu uporali się z kodem.
napisał Krzysiek Kałuziński, 21 kwietnia 2018 o 10:59| #Data Premiery #Polskie
Polska strzelanka Agony, której akcja toczyć się będzie w piekle, zadebiutuje 29 maja tego roku jednocześnie na na pecetach oraz konsolach Playstation 4 i Xbox One. Informacji tej towarzyszy nowy zwiastun.



Wygląda na to, że twórcy poradzili sobie już z problematycznym kodem odpowiedzialnym za opóźnienie. Pierwotnie tytuł miał się bowiem pojawić na rynku 30 marca. By jednak upewnić się, że całość jest odpowiednio dopracowana, studio Playway zagoniło do pracy testerów. Kwestie techniczne są zresztą niejedynymi problemami ekipy.

Brutalny charakter produkcji wpłynął na klasyfikację wiekową - o mały włos ESRB przyznałoby grze kategorię Adult Only (tylko dla dorosłych), co automatycznie skreśliłoby ją z konsol. Ani Microsoft, ani Sony nie pozwalają sobie bowiem na dopuszczenie tak krwawych gier. Skończyło się więc na złagodzeniu części zawartości i włączeniu do grupy Mature. PEGI sklasyfikowało grę jako odpowiednią dla graczy powyżej 18. roku życia.

Co ciekawe, twórcy znaleźli sposób i na ten problem. Gracze pecetowi po premierze będą mogli pobrać opcjonalny patch, który przywróci „mocniejszą” zawartość. Takiej możliwości nie otrzymają użytkownicy konsol.