Anthology of Fear zmierza na PC i Nintendo Switch - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Anthology of Fear zmierza na PC i Nintendo Switch

Polacy tworzą krótkie historie pełne grozy.
napisał Krzysiek Kałuziński, 10 września 2019 o 20:35|
Niezależne studio RG Crew pracuje nad horrorem psychologicznym Anthology of Fear. To nietypowa produkcja, na którą składać się będą trzy, niepołączone ze sobą historie grozy. Każda z nich ma być dla gracza zupełnie odmiennym doświadczeniem.

Pierwsza opowieść przeniesie nas na Syberię z XX. wieku i zmusi do walki o przetrwanie. W drugiej wrócimy do współczesności, by zmierzyć się z tematyką twórczego aktu oraz wyobcowania. Ostatnia z historii opierać się będzie z kolei na wspomnieniach.

Do sieci trafił zwiastun gry oraz minimalne wymagania sprzętowe.Konfiguracja minimalna:System: Windows 7
Procesor: Intel Core i3 lub podobny
Karta graficzna: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
Pamięć: 4 GB RAM
DirectX: wersja 11
HDD: 10 GBOto jak wypowiedział się o grze Hubert Zatorski, jej reżyser i główny designer:
Każda z trzech historii jest inna – oczywiście różne są też postacie, epoki czasowe itd. Gracz otrzyma więc niejako trzy mniejsze gry w jednej. Każda z nich zapewni odmienne doświadczenia. Nasza gra będzie różnorodna i niejednoznaczna. W Anthology of Fear bez żadnego problemu odnajdą się m.in. fani serii Silent Hill i Outlast, ale także tytułów w stylu Layers of Fear, Alan Wake czy nawet Hunt: Showdown.

Anthology of Fear zadebiutuje na PC (Steam) i Nintendo Switch w 2020 roku.