Archaica: The Path of Light - nowy polski projekt potrzebuje wsparcia finansowego - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Archaica: The Path of Light - nowy polski projekt potrzebuje wsparcia finansowego

napisał Paweł Ryszka, 18 listopada 2014 o 20:27| #PC #Polskie #Crowdfunding
Na łamach serwisu wspieram.to, czyli naszego rodzimego odpowiednika bardziej znanego Kickstartera, pojawił się nowy ciekawy projekt polskiego dewelopera - gra Archaica: The Path of Light. Choć tytuł jest finansowany od stosunkowo niedawna, już teraz zdołał zdobyć uznanie wielu osób. Na pomoc finansową w jego wykonaniu zostało jeszcze 35 dni, a do zebrania jeszcze nieco ponad 16 tysięcy złotych. Czy całość da radę?Wydaje się, że powinna. Archaica jest bowiem czymś nowym w swoim niszowym gatunku (gier logicznych opartych na systemie luster), próbującym wprowadzić do niego powiew świeżości. To prawda, rozgrywka tutaj również sprowadzać się będzie do odpowiedniego ustawiania luster, by wiązka światła odbijała się w określone miejsce. Różnica jest taka, że w polskim produkcie całości będzie towarzyszyła niesamowita otoczka, atmosfera, której próżno szukać w prostszych, zrobionych na szybko tytułach.

Naturalnie rzecz biorąc dla wszystkich, którzy zdecydują się na wsparcie produktu polskiego TwoMammoths czekają upominki. Ich ilość i wartość różni się w zależności od kwoty dofinansowania - za odpowiednią cenę można sobie zapewnić wczesny dostęp do gry, notes z pięknym wzorem na okładce, a nawet możliwość zaprojektowania własnego poziomu. Po szczegóły odsyłamy do wyżej wspomnianego i podlinkowanego serwisu.