Gamedile.pl

Detroit: Become Human zadrwił na Twitterze z posiadaczy Xboxów

Gry powinny raczej łączyć, niż dzielić.
napisał Krzysiek Kałuziński, 23 czerwca 2017 o 14:06| #Quantic Dreams #Microsoft
Na oficjalnym twitterowym profilu najnowszego hitu od Quantic Dreams, czyli Detroit: Become Human, pojawił się żartobliwy tweet na temat posiadaczy konsoli od Microsoftu. Ten, jak się okazało niefortunny wpis został szybko usunięty - w Internecie jednak nic nie ginie. Cytujemy:

„Budzisz się i #DetroitBecomeHuman nadal jest exclusivem na PS4, a Ty nadal jesteś posiadaczem @Xboxa. #CzwartkowePrzemyślenia”Godzenie w graczy posiadające konkurencyjną dla Playstation 4 konsolę nie było dobrym pomysłem, do czego szybko musiał dojść również zespół zajmujący się mediami społecznościowymi. Po około 2 godzinach wpis zniknął z profilu. Redakcja Eurogamera poprosiła nawet Sony o oficjalny komentarz, lecz nie uzyskała jeszcze żadnej odpowiedzi.

Detroit: Become Human tworzone jest przez autorów takich „filmowych” gier przygodowych, jak Fahrenheit, Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze. Tym razem akcja przeniesie graczy do cyberpunkowego świata, a jej osią fabuły będzie wątek z androidami. Premiera tytułu przewidziana jest na rok 2018, a na ostatnich targach E3 można go było zobaczyć w akcji.

Prezentacja wersji demonstracyjnej gry