It Takes Two - zobacz gameplay nowej produkcji twórców A Way Out - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

It Takes Two - zobacz gameplay nowej produkcji twórców A Way Out

Josef Fares prezentuje kolejną grę dla dwóch graczy. Tym razem jest bardziej kolorowo.
napisał Krzysztof Kałuziński, 23 lutego 2021 o 20:10|
Po dobrze przyjętej grze kooperacyjnej A Way Out, studio Hazelight postanowiło nieco zmienić narrację. Tym razem zaproponuje użytkownikom kolorową produkcję It Takes Two, która opowie historię Cody'ego i Mayi, rozwodzącej się pary. Dwójka bohaterów niespodziewanie przeniesie się do przedziwnego świata wykreowanego przez ich córkę Rose.

Pod względem graficznym gra wygląda jak nieślubne dziecko Little Big Planet oraz Unravel, którego dodatkowo ojcem chrzestnym jest Toy Story. Rzućcie okiem na poniższy zwiastun, szybko przekonacie się, o czym mówię.Podobnie jak A Way Out, tytuł It Takes Two skierowany jest wyłącznie do osób, które chcą się bawić wspólnie. Zgodnie z zapowiedzią Electronic Arts (wydawca) gameplay ma bazować w dużej mierze na zręczności oraz minigrach.

It Takes Two ma zadebiutować 26 marca na PC (Origin, Steam) oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.