Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Jade Raymond została wiceprezesem w Google

Kanadyjka zapewne zajmie się promowaniem nadchodzącej konsoli giganta.
napisał Krzysiek Kałuziński, 13 marca 2019 o 16:51|
Jade Raymond - możecie ją kojarzyć z serii Assassin's Creed czy Splinter Cell - została wiceprezesem w Google. Wszystko wskazuje na to, że ma być jednym z twórców sukcesu nowej konsoli tego giganta.

Okazja do zaprezentowania jej zdolności może nadarzyć się bardzo szybko. Google planuje pokazać swoją konsolę podczas Game Developers Conference, która potrwa od 18 do 23 marca.Wracając jednak do głównej gwiazdy naszego newsa, przypomnijmy nieco jej sylwetkę. Otóż Jade Raymond przez długi czas działa pod szyldem francuskiego Ubisoftu. Tam pracowała nad dwiema pierwszymi odsłonami Assassin's Creed, jak również Watch Dogs i Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist. Następnie dołączyła do Electronic Arts, by stanąć na czele własnego zespołu EA Motive. Jej zadaniem było wspieranie studia Visceral Games w pracach nad grami z logo Gwiezdnych Wojen. Te jednak ostatecznie nie wypaliły, Raymond rozstała się z Elektronikami i przez pewien czas nie podejmowała tematu kolejnych wpisów w CV.

Nie wykluczone, że utalentowana Kanadyjka skorzysta ze swoim znajomości w Ubisofcie. Francuska firma wydaje się żywo zainteresowana współpracą z Google.