Pillars of Eternity II: Deadfire z datą premiery - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Pillars of Eternity II: Deadfire z datą premiery

Debiut już niedługo.
Na 3 kwietnia ustalono datę premiery RPGa Pillars of Eternity II: Deadfire, kontynuacji ciepło przyjętej produkcji z 2015 roku. Tytuł przeszedł bardzo podobną drogę jak poprzedniczka, autorzy zebrali bowiem fundusze na niego poprzez serwis crowdfundingowy. Tym razem jednak nie był to Kickstarter, a Fig, co nie miało jednak wpływu na zainteresowanie wpłatami. Producent zdołał zebrać aż 4,5 miliona dolarów.

Poza datą premiery poznaliśmy również informacje na temat wersji gry, które trafią na rynek. Możemy spodziewać się trzech edycji. Standardowa to koszt ok. 50 dolarów, a Deluxe ok. 60. Ta druga zawierać będzie dodatkowe przedmioty oraz cyfrowe dodatki w postaci mapy, podręcznika do gry i ścieżki dźwiękowej. Najciekawiej prezentuje się jednak Obsidian Edition za ok. 75 dolarów. Oprócz wszystkich wcześniej wymienionych elementów znajdą się w niej trzy pierwsze DLC (osobno wyceniono na ok. 10 dolarów) oraz już w pełni materialne przedmioty, czyli mapa, notes i pocztówki.Ze sprzedażą pre-orderów wystartował już polski serwis GOG.com, w którym gra ma cenę 180,09 zł.