Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Serialowy Wiedźmin jednak w przyszłym roku

Coraz więcej wieści o produkcji Netflixa.
napisał Krzysiek Kałuziński, 06 września 2018 o 11:46|
Wiedźmin od Netflixa powoli nabiera rozpędu, najpierw dowiedzieliśmy się kto zagra główną rolę, a teraz znamy już orientacyjny czas debiutu na platformie. Jednak nie będzie to 2020 rok, ale 2019! Informacją podzieliła się oczywiście showrunnerka serialu Lauren Schmidt Hissrich za pośrednictwem Twittera.Jej podpis głosi: „Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż bestie.”. Debiutu produkcji możemy się raczej spodziewać pod koniec roku 2019, bo prace nad samym serialem według nieoficjalnych źródeł mają trwać przynajmniej do maja.

Przypominamy, że pierwszy sezon składał się będzie z 8 epizodów, a w prace zaangażowany jest również Tomasz Bagiński. Artysta bardzo pozytywnie wypowiedział się o wyborze Cavilla do głównej roli: „Wiem o tym od jakiegoś czasu, tylko to była wewnętrzna tajemnica firmy. Jestem tą współpracą bardzo podekscytowany. To świetna wiadomość, że Henry Cavill zagra Geralta. Uważam, że jest to absolutnie fantastyczny wybór.”.

Także Doug Cockle, który dubbingował Geralta w grach, nie kryje zadowolenia: „Myślę, że Henry Cavill wykona świetną robotę jako Geralt z Rivii! Zrobi to po swojemu, tak jak powinien i nie mogę się doczekać, by zobaczyć co Hissrich i cały team Netflixa stworzyli. To będzie magia.