Sony przedstawia turnieje Challenger Series na PS4 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Sony przedstawia turnieje Challenger Series na PS4

Cotygodniowe zawody przeznaczone są dla subskrybentów PS Plus.
napisał Krzysiek Kałuziński, 02 sierpnia 2019 o 19:54|
Challenger Series to sposób Sony na zachęcenie użytkowników PlayStation 4 do rywalizacji. Ta nowa aktywność to nic innego niż rozgrywane co tydzień turnieje online, w których wygrać można atrakcyjne nagrody: specjalne motywy PS4, wirtualną walutę oraz realne pieniądze. Wymogiem jest posiadanie abonamentu PS Plus oraz gry, w której toczyć się będą zawody.W tym momencie rywalizować można w bijatyce Injustice 2, przy czym turniej podzielony jest na trzy etapy. Zakwalifikowanie się do każdego z nich da graczom dostęp do nowych nagród, jednocześnie pozwoli zmierzyć się z coraz silniejszymi przeciwnikami. Następną turniejową produkcją będzie Mortal Kombat 11, zawody będą miały miejsce w dniach 6 - 22 sierpnia. Zwycięzca może w tym wypadku liczyć na 1000 dolarów.

Jednak nie samymi bijatykami będą żyć uczestnicy, w planach są również battle royale czy starcia drużynowe. By zapisać się do Challenger Series wystarczy w menu konsoli wejść w Wydarzenia, a następnie Turnieje.