Tekken 7 - w DLC pojawi się postać związana z Polską - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Tekken 7 - w DLC pojawi się postać związana z Polską

Premier Polski zostanie grywalną postacią w Tekkenie 7. Choć brzmi to jak primaaprilisowy żart, Bandai Namco udostępniło teaser, który nie pozostawia żadnych wątpliwości.
napisał Krzysztof Kałuziński, 21 lutego 2021 o 22:00|
Japońskie studio Bandai Namco zamierza wprowadzić do gry Tekken 7 postać rodem z Polski. W dodatku będzie ona premierem... Od razu uspokajamy wszystkie osoby, które wyobraziły sobie właśnie Mateusza Morawieckiego wykonującego kombosy, nowy fighter nie będzie miał nic wspólnego z rzeczywistością.

Teaser pokazuje kilka miejsc z Warszawy czy Krakowa, a także panią premier, która "musi wygrać w imię wszystkich Polaków". Prasowi eksperci doszukują się w niej cech wspólnych z Ciri z Wiedźmina 3. Coś w tym może być, szczególnie że Bandai Namco jest światowym dystrybutorem tej gry i już wcześniej umieściło Geralta z Rivii w SoulCalibur VI.

DLC zostanie udostępnione na wiosnę.Kopać jak Beata KopaczJak donosi redakcja serwisu Dual Shockers, Katsuhiro Harada z Bandai Namco współpracował z polską ambasadą w Japonii, a także w 2020 odwiedził nasz kraj. Niestety, z uwagi na sytuację pandemiczną, jego wizyta została mocno ograniczona.

Sam zainteresowany przyznał jednak, że twórcom Tekkena 7 spodobał się fakt, iż w Polsce trzykrotnie urząd premiera pełniły kobiety. Były to kolejno Hanna Suchocka, Ewa Kopacz oraz Beata Szydło. Oczywiście postać w grze nie jest wzorowana na żadnej z nich.