Gamedile.pl

#
Opis gry
Nickelodeon Dance to stworzona z myślą o najmłodszych odbiorcach gra taneczna stworzona przez studio High Voltage Software, pozwalająca nam potańczyć z ulubionymi postaciami z serialów emitowanych na łamach stacji telewizyjnej Nickelodeon. Powstała z myślą o kontrolerach ruchu i wymaga takowych do swojego poprawnego działania.

Mechanika rozgrywkiSchemat rozgrywki w grze bazuje na dokładnie tych samych założeniach, jak w innych tego typu produkcjach - został jednak przystosowany do możliwości tanecznych dzieci. Na ekranie są wyświetlane obrazki demonstrujące, jaki rodzaj ruchu musimy wykonać - ilustracje instruktażowe zabierają małą część ekranu. jego resztę wypełniają postaci ze stacji Nickelodeon (w tym Dora, Diego czy Backyardigani), które wykonują dokładnie takie figury artystyczne, które my musimy odwzorować.

Choć śpiew nie jest w żaden sposób wychwytywany, na ekranie wyświetlane są teksty każdej z piosenek. Ma to zachęcić dzieci do jeszcze większej zabawy poprzez śpiewanie połączone z tańcem.

Warstwa technicznaChoć oprawa wizualna produkcji nie jest czymś, na czym skupiali się autorzy, ta ma za zadanie przypominać bajki emitowane w telewizji. Tym, co jest tutaj najważniejsze jest ścieżka dźwiękowa, na którą składa się 30 utworów charakterystycznych dla seriali animowanych wytwórni Nickelodeon.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Gra

Nickelodeon Dance

  • Platformy: 360Wii
  • Gatunek: Taneczna» Zręcznościowa
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla: Kinect

Wydania gry

już wydane
# 25 listopada 2011 360Wii

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360
Wii