Nike+ Kinect Training - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Nike+ Kinect Training to, jak sama nazwa może sugerować, gra sportowa zaprojektowana z myślą o konsoli Xbox 360 i sensorze Kinect, stworzona przez wewnętrzny oddział studia Microsoft we współpracy z producentem odzieży i obuwia Nike, promująca jego markę Nike+. Gra zmusza użytkowników do wysiłku fizycznego, stawiając na zwiększanie wytrzymałości i kondycji.

Mechanika rozgrywkiNike+ Kinect Training powstało z myślą o osobach, które chcą poprawić swoją wydolność fizyczną bez wychodzenia z domu. Możemy się tutaj spotkać z wirtualnym trenerem, który nie tylko przedstawi nam zestaw ćwiczeń, które następnie będziemy wykonywać, ale też będzie nas na bieżąco motywował do poprawiania naszych wyników. Sensor Kinect śledzi każdy nasz ruch, w związku z czym po zakończonym treningu, jak również w jego trakcie przedstawiane są nam uwagi dotyczące sposobu wykonywania przez nas wybranych ćwiczeń.

W trakcie rozgrywki zbieramy specjalne punkty NikeFuel, które wprowadzają do całości element rywalizacji, ale także pozwalają na dokładne śledzenie dokonywanych przez nas postępów.

Warstwa technicznaNike+ Kinect Training wykorzystuje w pełni możliwości kontrolera ruchowego Kinect, wspierając nie tylko pełne wykrywanie naszych ruchów, ale także wydawane przez nas głosowo komendy. Za pośrednictwem usługi Xbox LIVE i jej połączenia ze społecznością zgromadzoną wokół platformy Nike+ możemy zapraszać innych graczy z całego świata do wspólnego treningu.

Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 25 lipca 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2 graczy, kooperacja, multiplayer
Gra

Nike+ Kinect Training

  • Platformy: 360
  • Gatunek: Sportowa
  • Producenci:
  • Wydawcy: # Microsoft Studios
  • Wsparcie dla: Kinect

Wydania gry

już wydane
# 30 października 2012 360
# 02 listopada 2012 360

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360