Poco Path / Inlet Grotto | Solucja do gry Pokemon Scarlet - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!


Poco Path / Inlet Grotto. .


Od razu po wejściu na Poco Path mapa 1 zaczepi nas Nemona, która pokaże, że w okolicy kręci się sporo Pokemonów. Otrzymamy od niej 5 Poke Balli. Od razu potem pojawi się Lechonk (3 level), który będzie naszym "obiektem treningowym". Zmniejszamy jego poziom życia, a następnie łapiemy go, używając Poke Balla. Na naszym ekranie pojawi się informacja o dodaniu Lechonka do naszego Pokedexu. Nemona pogratuluje nam tego, że dobrze się spisaliśmy. Dostaniemy od niej 10 Poke Balli - z pewnością przydadzą nam się w najbliższym czasie. Pokaże nam, że będzie na nas czekać w latarni nieopodal. Właśnie tam będziemy zmierzać.

Idziemy wzdłuż ścieżki. Nie wahajmy się eksplorować terenów dookoła - po prawej stronie od Nemony znajdziemy na przykład Poke Ball, a obok głazu - Potion. Przedmiotów tego typu jest mnóstwo. Gdy będziemy mniej więcej w połowie drogi mapa 2, znów zaczepi nas Nemona. Sprawdzi, ile Pokemonów udało nam się zdobyć. Po chwili rozlegnie się przerażający odgłos. Koleżanka zasugeruje, abyśmy lekko zboczyli z drogi. Tak też robimy, skręcając z głównej ścieżki nieco w prawo mapa 3. Od razu czeka nas przerywnik filmowy, w którym zobaczymy Koraidona otoczonego przez zgraję Hondourów. Spadniemy do niego, a Pokemony znikną. Gdy podejdziemy do niego (automatycznie) okaże się, że jest bardzo słaby. Z ekwipunku wybieramy kanapkę (Sandwich). Dzięki niej Pokemon stanie na nogi i pogna do jaskini. Po odzyskaniu kontroli, idziemy tam za nim.

Inlet Grotto. .


W jaskini, zagada do nas Nemona, która będzie czekała na to, by nas wydostać. Na chwilę obecną podążamy jednak za Koraidonem, przy okazji zbierając leżące na ziemi przedmioty. Przed nami pojawi się znowu zgraja Hondourów - Koraidon jednak ich odstraszy. Idąc dalej za nim, w końcu wyskoczy Houndoom. Koraidon uratuje nas przed nim, a my dzięki niemu wydostaniemy się na powierzchnię. Po krótkiej rozmowie z Nemoną dostaniemy od niej TM032 - Swift. Teraz możemy już udać się do latarni mapa 4.

Poco Path Lighthouse. .


Na miejscu zapoznamy się z Arvenem, który jest byłym właścicielem Koraidona. Mówi nam, że jeśli chcemy pozyskać tego Pokemona, będziemy musieli pokonać go w walce. Zgadzamy się na takie warunki.

Walka
Pokemon Trainer Arven Nagroda: 300 $
Pokemony
# Nazwa Gatunek Poziom
Skwovet normalny 5


Po wygranej walce, która nie należy do najtrudniejszych, otrzymamy Koraidon's Poke Ball. Wejdziemy w posiadanie tego Pokemona - z tym jednak, że nie będzie on nam służył do walki. Nie wgłębiając się w szczegóły, wchodzimy na latarnię. Na samym szczycie zagadujemy Nemonę, która pokazuje nam szkołę Pokemon. Mówi nam, że na samym początku - w drodze ku niej - powinniśmy udać się do Los Platos. Tak też czynimy. Schodzimy więc z latarni i udajemy się w drogę.
Poradnik napisał # Paweł „bold” Ryszka, 13 listopada 2022.