Los Platos | Solucja do gry Pokemon Scarlet - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!


Los PlatosSouth Province (Area One). .


Idziemy na północ, prosto w stronę mostu - ścieżka jest dość łatwa i ciężko się zgubić. Po drodze czeka nas walka mapa 2 z młodym trenerem, znajdującym się po lewej stronie ścieżki.

Walka
Youngster Elian Nagroda: 220 $
Pokemony
# Nazwa Gatunek Poziom
Tarontula robak 5


Mijamy most. Jeśli chcemy (i czujemy się na siłach), możemy zboczyć w prawą stronę, gdzie czeka nas sporo zwiedzania (jeśli nie chcemy, czytamy dalej - po dwóch walkach, które przedstawimy poniżej). Przede wszystkim jednak najpierw możemy udać się w górną część skarpy mapa 3, gdzie znajdziemy TM032 - Swift. Następnie zmierzamy wzdłuż dolnej części klifu, aż ku znajdującemu się nieopodal trenerowi mapa 4. Czeka nas z nim wymagająca walka.

Walka
Alejandro the Black Belt Nagroda: 1,920 $
Pokemony
# Nazwa Gatunek Poziom
Makuhita walczący 12
Rockruff kamienny 11
Lechonk normalny 12


Zwiedzając teren dalej (polecamy to robić, jest tutaj sporo przedmiotów oraz świetnych Pokemonów) koniecznie zajrzyjmy w sam róg klifu, obok Alejandro mapa 5. Tam znajdziemy bowiem TM076 - Rock Blast. Pędzimy na południowy wschód. Przy jeziorku z wieloma wyspami czeka nas kolejna walka mapa 6.

Walka
Axel the Student Nagroda: 308 $
Pokemony
# Nazwa Gatunek Poziom
- Squawkabilly normalny latający 7


Po zakończonej walce, zmierzamy na południowy wschód. Za drzewem nieopodal klifu mapa 7 znajdziemy TM016 - Psybeam. Nieco dalej na południe, a maksymalnie na zachód, na samym kraju terenu nad wodą mapa 8, znajdziemy z kolei TM013 - Acid Spray. Wracamy do trenera i niepodal niego, na południe, znajdziemy ruiny mapa 9. W ich obrębie odnaleźć możemy ukryty TM017 - Confuse Ray. Biegniemy teraz w lewo, wzdłuż klifu. W samym rogu mapa 10 leżeć będzie TM015 - Struggle Bug. Skręcamy na północ. Na pagórku ze skałą pośrodku mapa 11 czeka na nas jeszcze TM007 - Protect. Na chwilę obecną to wszystko, co możemy tutaj znaleźć. Wracamy do mostu i kierujemy się na północ.

Los Platos. .


Zmierzając na północ, na zakręcie nieopodal jeziorka znajdziemy kolejną trenerkę, z którą będziemy mogli zawalczyć mapa 12. Tak też robimy.

Walka
Zahira the Student Nagroda: 160 $
Pokemony
# Nazwa Gatunek Poziom
Lechonk normalny 5


Po wygranej walce możemy udać się jeszcze za jeziorko, przy którym spotkaliśmy trenerkę mapa 12.. Tam znajdziemy TM047 - Endure. Gdy już wszystko będziemy mieli zrobione, wchodzimy już do miasta i udajemy się w stronę Centrum Pokemon (budynek z Poke Ballem). Tam spotkamy Nemonę, która opowie nam o centrum. Tym razem mamy wszystko na miejscu - możemy tu uleczyć nasze Pokemony, ale też zrobić zakupy, jeśli takich potrzebujemy. Możemy też wymienić LP na TM-y. Od Nemony dostaniemy sporo materiałów, które do tego wykorzystamy. Po sporej dawce wyjaśnień na temat mechaniki wypuszczania Pokemona, leczymy nasze stworki.

W Los Platos nie ma zbyt wiele do zrobienia. Koniecznie jednak udajmy się nad tutejsze jezioro. W jego okolicy mapa 13 odnajdziemy jeszcze TM085 - Rest. Na ten moment to wszystko, jeśli chodzi o Los Platos. Opuszczamy je. Możemy to zrobić dowolną stroną - my jednak wybieramy tę zachodnią (i tak zrobimy kółeczko, żeby niczego nie ominąć :)).
Poradnik napisał # Paweł „bold” Ryszka, 13 listopada 2022.