Route 12 | Solucja do gry Pokemon X - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Informacje podstawowe
Główna linia fabularna
  Bug Badge
  Cliff Badge
  Rumble Badge
  Plant Badge
  Voltage Badge
  Fairy Badge
  Psychic Badge
  Iceberg Badge
  W drodze do mistrzostwa
  Gra po zakończeniu linii fabularnej

  Route 12

  Dzikie Pokemony w tej lokacji
  # Nazwa Gatunek
  Binacle kamienny wodny
  Chatot normalny latający
  Dwebble robak kamienny
  Exeggcute trawiasty psychiczny
  Heracross robak walczący
  Luvdisc wodny
  Mantyke latający wodny
  Miltank normalny
  Pachirisu elektryczny
  Pinsir robak
  Slowpoke wodny psychiczny
  Tauros normalny
  Tentacool trujący wodny
  Mareep elektryczny
  Wingull wodny latający
  Lapras wodny lodowy


  Trenerzy w tej lokacji
  Nazwa trenera / trenerki Pokemony Nagroda
  Swimmer Alessandro Qwilfish lvl 28 Binacle lvl 27 432 $
  Backpacker Joren Linoone lvl 28 1,120 $
  Pokémon Breeder Amala Seviper lvl 27 Miltank lvl 29 1,856 $
  Youngster Aidan Yanma lvl 27 Whirlipede lvl 27 Mothim lvl 28 648 $
  Pokémon Breeder Foster Zangoose lvl 27 Tauros lvl 29 1,856 $
  Swimmer Alessandro Qwilfish lvl 28 432 $
  Fisherman Murray Magikarp lvl 24 Magikarp lvl 24 Magikarp lvl 24 Magikarp lvl 24 Magikarp lvl 24 Magikarp lvl 24 1,344 $


  Przed wyruszeniem na podróż tą ścieżką, dbamy o to, by mieć wolne miejsce w swojej drużynie. Od razu po wejściu na uliczkę rozmawiamy ze stojącym tam mężczyzną - otrzymujemy od niego Laprasa na 30 poziomie doświadczenia! Za darmo! Jeśli oczywiście tego chcemy... Lapras jest bardzo przydanym Pokemonem, nie tylko w walce (ze względu na swoją wytrzymałość i gatunek wodno-lodowy), ale także i poza nią, ze względu na zdolność nauczenia się umiejętności Surf i Waterfall. Gdy już pozyskamy tego stworka, idziemy na południe, przecinamy drzewko i dostajemy się do Aspear Berry. Wracamy na początek, tym razem kierując swoje kroki na północ. Na pustym polu w trawie odnajdziemy tutaj Honey. Wracamy do bramy i idziemy w prawo - używamy zdolności Surf i płyniemy na wschód, walcząc z najbliższym trenerem. Po jego pokonaniu, lądujemy na wyspie po prawej.

  Walczymy z trenerem po prawej, a następnie podążamy wzdłuż wybrzeża na południe - w skale po prawej stronie znajdziemy Net Ball. Wracamy do trenera i wchodzimy po schodach - znów idziemy na południe, aż dojdziemy do Pokeballa zawierającego Leftovers. Pokemonowi, który będzie trzymał ten przedmiot co tura przywracana będzie 1/16 jego pełnego życia. Przedmiot znajduje się za drzewkiem do ścięcia. W górnej części uliczki znajduje się ranczo, na którym hodowane są Skiddo. Mała dziewczynka w środku wręczy nam TM45 Attract. Wychodzimy. Co bardzo ciekawe, na Skiddo możemy jeździć! Pokemon ten potrafi przeskakiwać przez kłody (obojętnie, z której strony) - wskakujemy na niego i przeskakujemy przez tą znajdującą się po prawej stronie. Następnie zmierzamy lekko na południe i skaczemy w lewo przez kolejną - podnosimy Whipped Dream (Pokemon Y) lub Sachet (Pokemon X). Aby zamknąć temat rancza, od pierwszej kłody zmierzamy na północny-wschód, skacząc przez kolejne. Zeskakujemy ze Skiddo i podnosimy leżący na wzgórzu Shiny Stone. Cofamy się, wracając tą samą drogą, którą przyszliśmy. Od głównej ścieżki idziemy na południe, przedzierając się przez kwiaty. Walczymy z trenerką i zmierzamy w prawo, a potem w górę, pokonując dwoje kolejnych rywali. Zobaczymy plażę, na której jakiś rybak łowi ryby - zagadujemy do niego, by rozpocząć arcytrudny pojedynek z jego sześcioma Magikarpami. Jeżeli wskoczymy do wody i będziemy płynąć na północ, trzymając się lewej strony, na płyciźnie po lewej znajdziemy kamień, a w nim Water Stone. Jeżeli już go podnieśliśmy, albo też nie chcemy tego robić, po prostu idziemy w prawo od rybaka, trafiając do kolejnego miasta na naszej drodze.
  Poradnik napisał # Paweł „bold” Ryszka, 07 sierpnia 2017.