Lumiose City | Solucja do gry Pokemon X - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Informacje podstawowe
Główna linia fabularna
  Bug Badge
  Cliff Badge
  Rumble Badge
  Plant Badge
  Voltage Badge
  Fairy Badge
  Psychic Badge
  Iceberg Badge
  W drodze do mistrzostwa
  Gra po zakończeniu linii fabularnej

  Lumiose City

  Trenerzy w tej Sali Gimnastycznej
  Nazwa trenera / trenerki Pokemony Nagroda
  Garçon Jacopo Gabitelvl 30 600 $
  Waitress Paget Kirlialvl 30 600 $
  Chef Kamaboko Pidgeottolvl 30 600 $
  Owner Toro Diggersbylvl 30 600 $
  Punk Girl Lillian Krokoroklvl 30 600 $
  Beauty Aimee Fletchinderlvl 34 680 $
  Beauty Anais Seadralvl 34 680 $
  Black Belt Killian Machokelvl 30 600 $


  Tuż po wyjściu z Sali Gimnastycznej, otrzymamy wiadomość holograficzną od Profesora Sycamore. Prosi nas o spotkanie w Lysandre Cafe. Zajrzymy tam nieco później. Jako że wcześniej nie mieliśmy okazji zwiedzić miasta, możemy to zrobić teraz. Naszym punktem startowym będzie brama na Route 14, z której przyszliśmy. Po wyjściu z Sali zmierzamy zatem na południe od głównego wyjścia, w prawą uliczkę (Estival Avenue) - przebiegamy przez nią, a następnie zmierzamy w prawo, trafiając na North Boulevard. Pędzimy w tamtą stronę, aż napotkamy siwego Pana przy wielkim budynku. Budynek ten to tutejsze muzeum. Wchodzimy do środka, a następnie udajemy się w lewo (już po wejściu do właściwego muzeum), gdzie rozmawiamy z panem o fioletowych włosach. Wręcza nam on TM82 Dragon Tail. Jeżeli nie chcemy oglądać obrazów, wychodzimy na zewnątrz. Naprzeciwko można uleczyć swoje Pokemony w Centrum. Patrząc na nie, udajemy się - z lewej strony znajdziemy hotel, wewnątrz którego spotkamy... Mr. Bondinga! Niespodzianka! Dostajemy od niego Bargain Power Lv. 1. Jeśli chcemy, w hotelu możemy otrzymać pracę - za ścielanie łóżek, obsługiwanie pokojów i sprawdzanie, czy są one w dobrym stanie. Można to robić raz dziennie. Na chwilę obecną udajemy się jednak na piąte piętro i zmierzamy w dół, a następnie w prawo. W łazience po lewej spotykamy dziewczynę, która da nam TM49 Echoed Voice. W chwili obecnej opuszczamy hotel.

  Idziemy cały czas w tym samym kierunku i wchodzimy do następnego budynku po lewej. W nim używamy windy, by dostać się na czwarte piętro. Tam rozmawiamy z małą dziewczynką ubraną na różowo. Otrzymujemy od niej Prism Scale. Wychodzimy z pomieszczenia i tym razem idziemy w innym kierunku, mijając muzeum i bramę na Route 14. Trafiamy na South Boulevard. Od razu wchodzimy do budynku po prawej stronie. Tutaj udajemy się na trzecie piętro i rozmawiamy z osobami znajdującymi się w prawej części pomieszczenia - powinniśmy otrzymać od nich Expert Belt i Protein. Wychodzimy i kontynuujemy w tym samym kierunku, natychmiast jednak skręcając w uliczkę po lewej stronie - na Autumnal Avenue. Pierwszy budynek z lewej to sklep z Pokeballami. Od dziewczynki otrzymamy w nim trzy Heal Balle. Opuszczamy ten budynek, a następnie zmierzamy w tym samym kierunku, skręcając na Magnetia Plaza. Z niej przechodzimy na Estival Plaza, gdzie udajemy się w bardzo wąską alejkę nieopodal zielonego Loto-ID Center. Tam czeka nas walka z kelnerem, jeśli do niego zagadamy. Wracamy i idziemy za księgarnię, trafiając na Bleu Plaza. Tutaj z kolei idziemy w prawo, gdzie zagadujemy do kelnerki Paget. Zgadzamy się i walczymy z nią. Wchodzimy w alejkę za nią, a następnie w najbliższą po lewej - na jej końcu znajdujemy Szefa Kuchni, którego pokonujemy w dokładnie taki sam sposób.

  Wracamy na Bleu Plaza i okrążamy je, aż zobaczymy starszego mężczyznę w garniturze. Pokonujemy go, a następne wchodzimy na Vernal Avenue (najlepiej z placu z Prism Tower). Jako że jednak tam już byliśmy, przechodzimy na Vert Plaza. Tutaj idziemy w prawo, by pokonać Punk Girl. Idziemy wgłąb tej alejki, by zawalczyć z Beauty Aimee. Wręczy nam ona Destiny Knot. Wracamy i przechodzimy na Jaune Plaza, skąd z kolei udajemy się w prawo, a potem w kolejną alejkę po lewej. Czeka nas kolejna walka z pięknością, z której tym razem wyniesiemy Elixir. Idziemy dalej, wkraczając na Hibernal Avenue - tutaj lokalizujemy restaurację, obok której znajduje się następna alejka. Znów możemy zawalczyć z trenerem. Teraz musimy znaleźć Magnetia Plaza - przedzieramy się przez kolejne alejki, by to zrobić. Tam zmierzamy do Lysandre Cafe, gdzie rozmawiamy z Lysandre i profesorem. Dostajemy King's Rock. Wychodzimy - dostaniemy holo-wiadomość od Trevor mówiącą, że spotkamy się na Route 14 razem z innymi znajomymi. Koniecznie się leczymy. Najszybszą drogą do Route 14 jest skorzystanie z taksówki - brama znajduje się w North Boulevard. Równie dobrze możemy jednak okrążyć miasto - nad bramą znajduje się cyfra, która będzie wskazywać na numer uliczki.
  Poradnik napisał # Paweł „bold” Ryszka, 07 sierpnia 2017.