Looker's Detective Agency - Chapter 5: A Fiery Woman and the Truth Revealed | Solucja do gry Pokemon X - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Informacje podstawowe
Główna linia fabularna
  Bug Badge
  Cliff Badge
  Rumble Badge
  Plant Badge
  Voltage Badge
  Fairy Badge
  Psychic Badge
  Iceberg Badge
  W drodze do mistrzostwa
  Gra po zakończeniu linii fabularnej

  Looker's Detective Agency - Chapter 5: A Fiery Woman and the Truth Revealed

  Trenerzy w czasie tej misji
  Nazwa trenera / trenerki Pokemony Nagroda
  Butler Chalmers Braviarylvl 62 4,960 $
  Pokémon Trainer Malva Pyroarlvl 63 12,600 $
  Scientist Sonia Elgemlvl 60 Klinklanglvl 60 4,820 $
  Scientist Ernst Weezinglvl 61 Heliolisklvl 61 4,748 $
  Lumiose Gang Member Sedna Mandibuzzlvl 62 4,960 $
  Lumiose Gang Member Eris Pangorolvl 60 Bouffalantlvl 60 4,800 $
  Scientist Justus Muklvl 62 4,464 $
  Lumiose Gang Member Nix Druddigonlvl 59 Krookodilelvl 61 4,880 $
  Pokémon Trainer Essentia #1 Jellicentlvl 64 Volcaronalvl 66 9,240 $
  Pokémon Trainer Essentia #2 Whimsicottlvl 63 Mawilelvl 63 Granbulllvl 63 8,820 $
  Pokémon Trainer Essentia #3 Persianlvl 66 9,240 $
  Pokémon Trainer Essentia #4 Crobatlvl 68 Malamarlvl 70 9,800 $


  Jak to zawsze czyniliśmy, zmieniamy lokację, by otrzymać wiadomość holograficzną - tym razem od Emmy. Tuż po tym wracamy do biura i rozmawiamy z dziewczyną. Wyda się zaskoczona faktem, że Looker jest w szpitalu. Nagle wybiegnie - tuż po tym pojawi się mężczyzna z prośbą. Zanim jednak nam powie, o co mu chodzi, wyzwie nas na pojedynek. Pokonujemy go, a ten poprosi nas o udanie się do Hotelu Richissime, do apartamentu królewskiego (piąte piętro). Zmierzamy zatem na North Boulevard i udajemy się dokładnie tam.

  Będąc na tym piętrze, idziemy w dół i w lewo, wchodząc do pokoju i zastając w nim.. Malvę, członkinię Elite Four z ognistymi Pokemonami. Pokonaliśmy ją już wcześniej - znów wyzwie nas na pojedynek, tym razem jednak stanowiąc znacznie mniejsze zagrożenie, niż przy poprzednim spotkaniu. Po walce dowiemy się oczywistego - że Essentia to tak naprawdę Emma w specjalnym kombinezonie, stworzonym przez Dr. Xerostica z myślą o organizacji Team Flare. Wspomina przy okazji, że mężczyznę możemy znaleźć w Lysandre Cafe - musimy jednak uważać, gdyż może to być dla nas śmiertelnie niebezpieczne.

  Opuszczamy hotel i udajemy się do Lysandre Cafe - można przy tym skorzystać z taksówki. W środku zastaniemy Malvę, za którą podążamy - na dole wchodzimy do windy i udajemy się na ukryte piętro. Od razu zaczepi nas trenerka - toczymy z nią bój, a po wygranej wchodzimy na strzałkę w lewo po lewej stronie. Teraz wchodzimy w teleport powyżej. Po drugiej stronie idziemy w górę i wchodzimy w kolejny teleport - ten zielony, po lewej stronie. Potem udajemy się w górę, korzystając ze strzałki w górę. gdy już się zatrzymamy, idziemy w prawo i pokonujemy naukowca Ernsta. Używamy strzałki w prawo, a następnie tej prowadzącej w dół. Idziemy w prawo, by potem wejść na płytkę wskazującą właśnie w prawo. Gdy w końcu się zatrzymamy, używamy kolejnej strzałki w prawo. Tutaj walczymy z Sedną, by skorzystać ze strzałki prowadzącej w dół tuż obok niej. Omijając wszystkie strzałki, idziemy w lewo i w dół, po czym pokonujemy Eris. Gdy ją pokonamy, wchodzimy w teleport po lewej stronie.

  Idziemy w górę i pokonujemy naukowca, po czym wchodzimy w zielony teleport obok niego. Rozmawiamy z blokującym przejście Nixem i pokonujemy go w walce. Idziemy za nim, a następnie przeglądamy każdą szafkę, czytając pięć tomów opisujących działanie kombinezonu noszonego przez Essentię. Potem rozmawiamy z Nixem - jego zmiana się kończy, więc się ulatnia. Też próbujemy wyjść, jednak pojawi się Dr. Xerostic - przywoła Essentię. Walczymy z nią czterokrotnie, przy czym przed czwartą i najtrudniejszą walką Looker będzie w stanie nas uleczyć (a każda walka musi być rozpoczęta przez nas samych).

  Po wygranych obserwujemy przerywnik filmowy.
  Poradnik napisał # Paweł „bold” Ryszka, 07 sierpnia 2017.