Terminus Cave | Solucja do gry Pokemon Y - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Główna linia fabularna
  Bug Badge
  Cliff Badge
  Rumble Badge
  Plant Badge
  Voltage Badge
  Fairy Badge
  Psychic Badge
  Iceberg Badge
  W drodze do mistrzostwa
  Gra po zakończeniu linii fabularnej

  Terminus Cave

  Dzikie Pokemony w tej lokacji
  # Nazwa Gatunek
  Aron kamienny stalowy
  Ariados robak trujący
  Durant stalowy robak
  Graveler kamienny ziemny
  Lairon kamienny stalowy
  Lervitar kamienny ziemny
  Pupitar kamienny ziemny
  Sandslash ziemny
  Geodude kamienny ziemny
  Shuckle robak kamienny


  Trenerzy w tej lokacji
  Nazwa trenera / trenerki Pokemony Nagroda
  Worker Narek Gravelerlvl 46 Gravelerlvl 47 Golemlvl 48 3,072 $
  Hiker Aaron Rhydonlvl 50 2,800 $
  Worker Dimitri Octillerylvl 50 3,200 $
  Hiker Bergin Boldorelvl 48 Steelixlvl 48 2,668 $
  Battle Girl Andrea Throhlvl 49 Conkeldurrlvl 50 2,400 $
  Black Belt Gunnar Toxicroaklvl 49 Sawklvl 50 2,400 $
  Black Belt Ricardo Hariyamalvl 52 2,496 $
  Battle Girl Hailey Medichamlvl 49 Hawluchalvl 51 2,448 $
  Rangers Fern & Lee Nidokinglvl 51 Nidoqueenlvl 51 8,160 $
  Worker Yusif Probopasslvl 50 Pinsirlvl 50 3,200 $


  Do jaskini prowadzi kilka różnych wejść. Wchodząc tym dolnym, możemy podnieść znajdujące się w centrum pomieszczenia Dragon Scale. Gdy już to zrobimy, wychodzimy na zewnątrz, idziemy na górę i zmierzamy do wejścia po prawej (nie tego koło domku). Tutaj również zmierzamy jedyną dostępną drogą, podnosząc TM31 Brick Break. Teraz wychodzimy i wchodzimy do najrozleglejszej części jaskini, wejściem znajdującym się obok domku z codziennymi walkami.

  Od razu po wejściu, idziemy na północny wschód, w końcu trafiając na zejście niżej. Idziemy dalej, aż dotrzemy do rozwidlenia - idziemy w prawo, niszczymy skałę i podnosimy schowane za mostem Star Piece. Teraz wracamy do rozwidlenia, tym razem idziemy w lewo, jedyną dostępną drogą. Gdy przeskoczymy przez drugą kłodę, podnosimy Dusk Ball. Lecimy dalej - gdy zobaczymy most, w lewym górnym rogu w skale odnajdziemy Hyper Potion. Przechodzimy przez most i kontynuujemy dalej, po czym walczymy z trenerem. Pędzimy w dół i wąskim przejściem w lewo, trafiamy na skałę. Niszczymy ją, a w końcu dostajemy Heat Rock w swoje ręce. Wracamy do przeciwnika i idziemy w prawo, na rampę. Toczymy walkę z Hikerem, a idąc dalej schodzimy z rampy i pokonujemy pracownika. Biegniemy na północ, a na ścianie północnej niszczymy głaz (Rock Smash) i przyglądamy się ścianie na górze, by znaleźć Moon Stone. Zanim zejdziemy po schodach w dół (możemy to zrobić teraz), idziemy na południe od przeciwnika, skacząc przez kłody. Walczymy z Hikerem, a od niego idziemy w lewo (korzystając z górnego odnóża) - znajdujemy tam Escape Rope. Teraz musimy wrócić do schodów - w tym celu idziemy na południe od Hikera i w lewo. Potem idziemy tak, jak od momentu, w którym znaleźliśmy Heat Rock.

  Na nowym poziomie idziemy w górę, gdzie pokonujemy trenerkę. Niszczymy skałę na północ od niej i idziemy w lewo - gdy trafimy do bardziej otwartego obszaru, sprawdzamy skałę po lewej, by otrzymać Iron. Idąc na południowy zachód stąd będziemy mogli odszukać Dusk Stone. Wracamy do kamienia z Iron i idziemy w górę i prawo, niszcząc kolejną skałę. Teraz zmierzamy na północ, gdzie pokonujemy karatekę. Idziemy dalej na północ, na ktońcu wąskiej ścieżki znajdując X Attack. Wracamy do karateki i idziemy w dół i w prawo, gdzie walczymy z kolejnym. Od niego idziemy na północ, cały czas kierując się jedyną drogą - znajdziemy Full Heal. Wracamy, a przy wracaniu wchodzimy na rampę, niszczymy dwie skały i walczymy z przeciwniczką. Ześlizgujemy się ze stoku po jej prawej stronie i idziemy w górę, odnajdując Elixir.

  Wracamy do Black Belta używając kłód po prawej stronie, a następnie idziemy na południe. Podążamy jedyną dostępną drogą i w lewo, by w końcu zniszczyć głas i odnaleźć TM30 Shadow Ball. Wracamy do momentu, w którym mogliśmy iść w lewo i udajemy się na południe - czeka nas tutaj podwójna walka. W skale obok trenerów znajdziemy Dire Hit. Idąc dalej, na rozwidleniu wybieramy drogę w lewo. Znajdziemy Iron Plate. Wracamy do rozwidlenia i tym razem wybieramy drogę w prawo, by wejść po schodach. Od razu zmierzamy na północ, tutaj pokonując kolejnego przeciwnika. Od niego idziemy w górę - zapamiętujemy ten punkt, gdyż dopiero po zdobyciu tytułu Mistrza Pokemon będziemy mogli wejść wyżej. Tymczasem jednak idziemy w prawo, wąską ścieżką, a następnie skaczemy przez kłodę. Podnosimy Reaper Cloth i wychodzimy z tej jaskini - najlepiej użyć w tym miejscu Escape Rope, które zdobyliśmy niedawno.

  Po wyjściu z jaskini schodzimy po schodach i idziemy na południe. Pokonujemy Lass Sarę i zmierzamy cały czas w tym samym kierunku, w końcu docierając do nowego miasta.
  Poradnik napisał # Paweł „bold” Ryszka, 07 sierpnia 2017.