Prince of Persia: Dwa Trony - Prince of Persia: The Two Thrones - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Prince of Persia: Dwa Trony

MacPCPS2XBXGCNPS3
Znana także jako Prince of Persia: The Two Thrones.
Opis gry
Prince of Persia: Dwa Trony to kolejna (trzecia z kolei) odsłona niezwykle popularnej, znanej na całym świecie serii gier akcji z Księciem Persji w roli głównej. Owy bohater, po uratowaniu swej ukochanej w poprzedniej części gry, powraca do Babilonu. Zamiast jednak błogiego spokoju i sielanki zastał tam chaos, zniszczenie i wojnę. Od razu po przybyciu zostaje pojmany, aczkolwiek jego ukochana, Kaileena, poświęca się, tym samym uwalniając Piaski Czas. Bohater rzuca się do ucieczki, po drodze odkrywając, iż uwolnił Mrocznego Księcia, którego duch zaczyna przejmować nad nim kontrole. Walka będzie więc odbywać się nie tylko w świecie rzeczywistym, ale również i wewnątrz głównego bohatera.

Akcja Dwóch Tronów przenosi nas, jak już zostało wcześniej powiedziane, do Babilonu. Po raz kolejny mamy tutaj z niezwykle dynamiczną platformówką, w której walka gra pierwsze skrzypce. Wspomniane wcześniej rozdwojenie jaźni sprawia, iż w grze kierujemy dwiema postaciami. Obie mają swój specyficzny styl walki, zasób mocy oraz posunięć, które możemy wykorzystać w trakcie zabawy. Sprawia to, iż gra jest niezwykle zróżnicowana, a sama rozgrywka praktycznie się nie nudzi.

Prince of Persia: Dwa Trony to bardzo rozbudowana gra akcji. Zachwyca trójwymiarową grafiką, utrzymaną w charakterystycznym dla serii stylu. Dodatkowo należy powiedzieć, iż została ona wydana w pełnej polskiej wersji językowej.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 15 lutego 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Prince of Persia: The Two Thrones

Wydania gry

już wydane
01 grudnia 2005 PC
# 01 grudnia 2005 PS2XBXGCN
# 09 grudnia 2005 PS2
# 23 lutego 2006 PC
# 06 października 2008 Mac
# 15 grudnia 2010 PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
PS2
GCN
XBX