Puyo Puyo Tetris - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Puyo Puyo Tetris

PCPS33DSPSVWii UPS4XOSwitch
Opis gry
Puyo Puyo Tetris to zaprojektowana z myślą o konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch zwariowana i bardzo kolorowa gra logiczno-zręcznościowa. Powstała w wewnętrznym oddziale studia SEGA z myślą przede wszystkim o rozrywce dla wielu graczy.

O grze pierwszy raz usłyszeliśmy w czasie konferencji prasowej studia Nintendo, która odbyła się 13 stycznia 2016 roku i miała na celu zaprezentowanie konsoli Nintendo Switch. Edycja premierowa gry w wersji właśnie na tę platformę zawierała w sobie, oprócz samej gry, dwie smycze do kluczy.

Model rozgrywkiW Puyo Puyo Tetris możemy bawić się w wielu różnorodnych trybach rozgrywki. W trybie przygody w pojedynkę przejdziemy dziesięć przygotowanych przez autorów poziomów, poznając różnorakie postaci z uniwersów Puyo Puyo i Tetris. Każda z nich wymagać będzie od nas spełnienia pewnych warunków - tylko wtedy będziemy mogli przechodzić dalej.

Gra rozwija swoje skrzydła w trybie rozgrywki wieloosobowej. Do niej możemy wykorzystać albo to samo urządzenie, albo też sieć. Jednocześnie bawić się tutaj mogą cztery osoby - rywalizować mogą w pięciu podstawowych trybach - każdy z nich bazuje na rywalizacji, przy czym w trybie sieciowym sami definiujemy wszystkie zasady, na bazie których będzie toczyć się zabawa.

Warstwa technicznaGra została utrzymana w bardzo kolorowej stylistyce, czyniącej ją bardzo przyjazną również dla nieco młodszych odbiorców. Wersja na Nintendo Switch pozwala na natychmiastowe dołączanie do gry nowych graczy, nawet gdy pozostali jeszcze toczą rozgrywkę.

Wszystkie rozgrywki toczone w trybie rozgrywki online można nagrywać, a następnie dzielić się nimi w sieci.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 16 stycznia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, rywalizacja, single player
2-4 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

Puyo Puyo Tetris

  • Platformy: PCPS33DSPSVWii UPS4XOSwitch
  • Gatunek: Logiczna» Zręcznościowa
  • Producenci: Sonic Team (główny)
  • Wydawcy: # Deep Silver# SEGA
  • Prezentacja: 2D

Wydania gry

już wydane
# 04 lutego 2014 XO
# 06 lutego 2014 PS33DSPSVWii U
# 25 kwietnia 2017 PS4Switch
27 lutego 2018 PC